Dzieciństwo Zenka Martyniuka było naprawdę zaskakujące! Mama gwiazdora opowiedziała o jego najmłodszych latach w rodzinnej Gredeli.

Nie da się ukryć, że Zenek Martyniuk uchodzi dziś za jedną z największych gwiazd estrady i dziś może poszczycić się nie tylko uwielbieniem fanów, ale i sporym majątkiem zarobionym przez lata występowania. Jednak życie króla disco polo nie zawsze było mlekiem i miodem płynące, a Zenek urodził się w bardzo skromnym domu na Podlasiu.

Gwiazdor ma wielki sentyment do tego miejsca, tu również zdecydowała się zostać mama Zenka Martyniuka, pani Teresa. Ostatnio Zenek Martyniuk w towarzystwie kamer zdecydował się zawitać do rodzinnych Gredeli z gitarą. Widać, ze choć jego rodzinny dom został odświeżony i wyremontowany to w gruncie rzeczy nie zmienił się wiele przez ostatnie lata!

Mama Zenka Martyniuka we wzruszających słowach wspomina dzieciństwo sławnego syna. Przyszły król disco polo miał przyjść na świat w zaskakującym miejscu

Niedawno Zenek Martyniuk został gościem „Sprawy dla reportera”, gdyż pomaga w zbiórce pieniędzy na rzecz dziecka z rodzinnego Podlasia. Elżbieta Jaworowicz zdecydowała się na wizytę w rodzinnych stronach artysty disco polo – w Gredelach, gdzie wciąż mieszka mama muzyka, pani Teresa.

Jak mówi Elżbieta Jaworowicz, jej reportaż, obok oczywistej pomocy dla małego Filipka Łukaszuka, który walczy z SMA – rdzeniowym zanikiem mięśni, był okazją do zrozumienia fenomenu Zenka Martyniuka.

Elżbieta Jaworowicz zajrzała m.in. do kuchni w domu pani Teresy, gdzie Zenek przyszedł na świat! Jak udawało jej się uspokoić ukochanego syna, gdy płakał? Okazuje się, że Zenek Martyniuk od małego był wielkim fanem kotów, właśnie dlatego, że bawił się z nimi od najmłodszych lat.

„Mama czuje się dobrze. Żyje sobie spokojnie na wsi, ma czyste powietrze, swoje ulubione zajęcia i oczywiście koty” – wyjaśnił na antenie Zenek.

Reportaż z Zenkiem Martyniukiem będzie można obejrzeć w czwartek na antenie TVP1 o 20.40.

fot. Youtube

Jak informował portal "Życie": LECH WAŁĘSA POKAZAŁ NA FACEBOOKU ZDUMIEWAJĄCY OBRAZ I TRZY NAPRAWDĘ PORAŻAJĄCE SŁOWA! O CO CHODZI BYŁEMU PREZYDENTOWI? DAJE JASNY SYGNAŁ DO DZIAŁANIA

Przypomnij sobie: ZDUMIEWAJĄCE DONIESIENIA O PAPIEŻU FRANCISZKU! CZY OJCIEC ŚWIĘTY PRZECHODZIŁ CIĘŻKĄ CHOROBĘ, KTÓRA MOGŁA SKOŃCZYĆ SIĘ ŹLE? PAPIEŻ ZASKOCZYŁ WYZNANIEM

Portal "Życie" pisał również: PORUSZAJĄCY WPIS BYŁEGO MĘŻA MARTY KACZYŃSKIEJ W INTERNECIE. MARCIN DUBIENIECKI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA BARDZO MOCNE SŁOWA. CHODZI O ZNANEGO POLITYKA