To szok! Ojciec Święty chory na śmiertelną chorobę? Do włoskich mediów przedostały się zaskakujące informacje!

Ojciec Święty był bliski śmierci! – nagłówki o podobnej treści obiegły niemal wszystkie włoskie media i przedostały się do światowej prasy. Szokujące wyznanie papieża Franciszka znalazło się w najnowszej książce na jego temat.

Ojciec Święty miał w niej przytoczyć aż trzy sytuacje życiowe porównywalne do tego, jak wygląda życie w strachu chorych na COVID-19. Papież Franciszek ma za sobą naprawdę dramatyczne chwile, o których praktycznie nikt nie miał pojęcia. Jego wyznanie to przestroga dla wszystkich!

Zdumiewające doniesienia o papieżu Franciszku! Czy Ojciec Święty przechodził ciężką chorobę, która mogła skończyć się źle? Papież zaskoczył wyznaniem

Papież Franciszek zdecydował się na sensacyjne wyznanie, które zszokowało naprawdę wiele osób. Okazuje się, że w swoim życiu doświadczył aż trzech sytuacji porównywalnych do strachu, jaki towarzyszy chorym na COVID-19, którzy obawiają się, że to ostatnie dni ich życia.

Wyznanie papież Franciszka trafiło do włoskich dzienników „La Repubblica” i „Stampa”. Wyznanie to zostało zawarte w książce „Znów zaczynamy marzyć” napisanej przez papieża, zawierającej przemyślenia dotyczące czasu pandemii.

Powiedział między innymi o sytuacji, gdy był śmiertelnie chory w wieku 21 lat, gdy zapadł na ciężką chorobę płuc i nie było wiadomo, czy w ogóle przeżyje.

„Przez miesiące nie wiedziałem, kim jestem, czy umrę, czy przeżyję. Nawet lekarze nie wiedzieli, czy uda mi się przeżyć. Pamiętam, że pewnego dnia poprosiłem swoją matkę, obejmując ją, by powiedziała mi, czy umieram. Byłem drugi rok w seminarium diecezjalnym w Buenos Aires” – zdradził papież w rozmowie z brytyjskim dziennikarzem Austenem Ivereighem.

Dwie pozostałe sytuacje to samotność podczas pobytu w Niemczech i izolacja w zakonie w Hiszpanii.

fot. Youtube @TED

Jak informował portal "Życie": NA JAW WYSZŁA TAJEMNICA BYŁEJ PREMIER POLSKI. CO SKRYWAŁA PRZEZ LATA BEATA SZYDŁO I JEJ MĄŻ? WIELE OSÓB MOŻE SIĘ ZDZIWIĆ. NIKT O TYM NIE WIEDZIAŁ

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI ZADZIWIŁ POLAKÓW. JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA MIAŁ NOWĄ WIZJĘ, KTÓRA PRZEDSTAWIA ZDUMIEWAJĄCĄ PRZYSZŁOŚĆ. CZY ZACZNIEMY SIĘ TELEPORTOWAĆ

Portal "Życie" pisał również: KIEROWANIE SAMOCHODEM MOŻLIWE BEZ PRAWA JAZDY? NIESAMOWITE ZMIANY Z KORZYŚCIĄ DLA KIEROWCÓW I POLICJI WEJDĄ W ŻYCIE JUŻ WKRÓTCE. JAK TO MOŻLIWE