Choć wszystkim wydaje się, że polityczna kariera Lecha Wałęsy już dawno się skończyła, a były Prezydent przeszedł już na emeryturę i nie zamierza wracać do aktywności w tej dziedzinie to nic bardziej mylnego. Jednak Lecha Wałęsę do działania skłania obecna sytuacja w kraju. W ostatnim wpisie na Facebooku dał wyraźny sygnał wszystkim do działania. Zamieścić sugestywny obraz i napisał trzy słowa, które mają szansę zmienić świat.

Jeśli Lechowi Wałęsie uda się ta sztuka i ludzie za nim pójdą to nasz kraj może czekać niesamowita przemiana. O co chodzi?

Lech Wałęsa pokazał na Facebooku zdumiewający obraz i trzy naprawdę porażające słowa! O co chodzi byłemu prezydentowi? Daje jasny sygnał do działania

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla mimo 77 lat „na liczniku” wciąż jest w stanie zaskoczyć Polaków swoimi słowami i postawą. Legendarny przywódca „Solidarności” ma dość tego, co od pewnego czasu dzieje się w Polsce i postanowił zacząć działać. Co ma na myśli?

Lech Wałęsa do dziś jest uznawany za prawdziwą legendę za życia, człowieka, któremu udało się doprowadzić do obalenia systemu komunistycznego nie tylko w Polsce, ale był przyczynkiem do tego, by ZSRR i Blok Wschodni przestały istnieć. Wielu uważa go za bohatera narodowego, inni za zdrajcę i TW Bolek.

Jednak Lech Wałęsa po tym, jak PiS stał się partią rządzącą mocno uaktywnił się politycznie, a ostatnio jest naprawdę coraz mocniejszym krytykiem działań rządu i Jarosława Kaczyńskiego, którego widocznie nie znosi. Teraz zdecydował się na radykalne działanie.

Na Facebooku polityka znalazło się hasło „nie mamy wyboru” i grafika, w której znalazł się cytat z trzeciego prezydenta USA Thomasa Jeffersona: "Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem".

Czy Polacy, jak cztery dekady temu, pójdą za słowami użytymi przez Lecha Wałęsę?

fot. Facebook

Jak informował portal "Życie": PREZYDENT PEWNEGO MIASTA WRZUCIŁ DO SIECI ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE. DRWI ZE SŁAWOMIRA ŚWIERZYŃSKIEGO. POLITYK NIE ZOSTAWIŁ NA GWIAZDORZE SUCHEJ NITKI

Przypomnij sobie: WARSZAWA: PROJEKT BUDŻETU MIASTA NA ROK 2021 JEST BARDZO SKROMNY. KORONAWIRUS SPOWODOWAŁ ZNACZNY SPADEK PRZYCHODÓW. JAKIE INWESTYCJE SĄ W PLANACH

Portal "Życie" pisał również: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI