Jak to często bywa w przypadku wielkich gwiazd - po jakimś czasie również ich rodziny korzystają z rozpoznawalności krewnych i zaczynają robić własną karierę. Stało się tak między innymi właśnie z żoną wybitnego aktora, Cezara Pazury. Edyta Pazura może cieszyć się sporym gronem odbiorców na Instagramie, a także swoim blogu, którego założyła niebawem po zyskaniu rzeszy fanów. Chętnie dzieli się ona z obserwatorami swoimi różnorakimi przemyśleniami; często nagrywa również materiały wideo. Tak było i w tym przypadku. Co pokazała Edyta?

Oszałamiające wnętrze domu Pazurów

W ostatni piątek żona aktora zdecydowała się podzielić z fanami ujęciami zza kulis materiału, który tego dnia nagrywała. Jej domowy plan zdjęciowy robi wrażenie.

Rodzina Pazurów ma za sobą niezwykle pracowity czas. Edyta na codzień zajmuje się nagrywaniem swojego programu "Just Keep Living", jednak ze względu na nadchodzące święta, zmuszona była nagrać aż trzy odcinki na zapas. Z pewnością nie było to łatwe zadanie. Z pomocą przyszedł jej jednak ukochany mąż.

Po skończeniu pracy Edyta pochwaliła się kulisami swojego planu zdjęciowego. Na opublikowanym przez nią na Instagramie filmiku widać pozostałości po nagraniach, które w pocie czoła sprzątała wraz z Cezarym. Ten ostatni postanowił przed kamerą zatańczyć z odkurzaczem.

fot. Instagram
fot. Instagram

W tle widoczny jest wystrój mieszkania Pazurów - duża jadalnia, oddzielona od salonu niezwykłą szklaną ścianką. Widoczne są również świąteczne ozdoby przygotowane przez Edytę - duże Mikołaje przywieszone na oknach.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się znakomicie, a rodzina Pazurów nie daje sobie wytchnienia przed świętami.

Zobacz także: Media obiegła sensacyjna wiadomość. Edyta Górniak w grzywce w odcinku "The Voice of Poland". Tabloidy oszalały

Może cię zainteresować: Opublikowana przez Małgorzatę Sochę fotka robi w sieci prawdziwy szał. Internauci wręcz nie mogą się napatrzeć, są zachwyceni

Pisaliśmy również o: Zygmunt Chajzer jest już po operacji. Jak się czuje