Program „Królowe życia” jest znany chyba przez wszystkich Polaków. Od samego początku emisji przyciągał przed ekrany tysiące telewidzów, którzy z uwagą śledzili wszystkie odcinki popularnego show. Po raz pierwszy program mogliśmy oglądać w 2016 roku i od tego czasu nieustannie pojawiały się nowe sezony. Czy jednak produkcja zadecydowała o zakończeniu nagrań?

Fani uwielbiają bohaterów serialu!

Nie ulega wątpliwości, że najpopularniejszą i najbardziej lubianą bohaterką show jest Dagmara Kaźmierska. Podczas program kobieta zdecydowała się na wiele prywatnych zwierzeń, które mocno zmieniły jej wizerunek.

Obecnie Dagmara Kaźmierska poświęca się przede wszystkim swojemu ukochanemu synowi – Conanowi. Jak się okazało, w tym roku młody mężczyzna rozpoczął studia na kierunku lekarskim, z czego Dagmara jest niezwykle dumna.

Czy to koniec popularnego programu?

Jak informuje portal Alaluna, ostatnio na antenie TTV wyemitowany został ostatni odcinek programu „Królowe życia”. Z tej okazji, jeszcze przed emisją, Dagmara Kaźmierska zachęcała fanów, aby obejrzeli ostatni odcinek programu. Czy oznacza to, że nagrania popularnego serialu zostały wstrzymane?

- Ja jestem zasmucona, że to ostatni odcinek, ale niebawem zaczynamy prace nad następnym sezonem. Także wracamy do was – wyznała Dagmara Kaźmierska.

Okazuje się zatem, że fani „Królowych życia” mogą odetchnąć z ulgą. Nic bowiem nie wskazuje na to, aby program na dobre zniknął z anteny! Na ten moment nie podano jednak, kiedy możemy spodziewać się kolejnego sezonu!