Aktorka młodego pokolenia, Julia Wróblewska przez swoje media społecznościowe podzieliła się z fanami zaskakującą fotografią, która wywołała niemałe poruszenie i zaciekawienie ze strony internautów. Jak wynika ze zdjęcia, aktorka ma całkowicie unieruchomione nogi. O co chodzi? Czy stan zdrowia gwiazdy uległ pogorszeniu?

Jak wiadomo, Julia Wróblewska należy do grona gwiazd młodego pokolenia. Dzięki swojej niesamowitej grze aktorskiej, którą prezentuje na ekranach telewizorów od najmłodszych lat zdobyła ogromne uznanie i sympatię pośród fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 500 tysięcy osób!

Młoda aktorka ma 22 lata, a mimo to już może poszczycić się dużym sukcesem – po raz pierwszy zagrała w filmie mając zaledwie 7 lat. Od tamtej pory zagrała w naprawdę wielu produkcjach.

Niedawno pisaliśmy o tym, że młoda gwiazda cierpi na zaburzenia psychiczne. Jak sama podkreśla, nie jest to depresja, lecz nie podała konkretnej odpowiedzi na pytania fanów.

Ostatnio opublikowane zdjęcie wprawiło w osłupienie niemalże wszystkich fanów gwiazdy – na fotografii Julia Wróblewska ma wyraźnie unieruchomione obie nogi – czy to oznacza, że gwiazda ma problemy ze zdrowiem?

Ta fotka robi w sieci szał!

Jak się okazało, to tylko przebranie! Młoda gwiazda założyła na siebie... strój syrenki, przez który ma unieruchomione nogi i nie może chodzić.

Jak sama dodaje, zawsze marzyła o tym, aby przywdziać syreni ogon, jak to miało miejsce w serialu “H2O. Wystarczy kropla”.