Program „Rolnik szuka żony” od samego początku dostarcza swoim widzom niesamowitych emocji. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki, aby dowiedzieć się jak potoczą się losy ich ulubionych bohaterów. Z każdym odcinkiem emocje są coraz większe!

Emocje sięgają zenitu!

Głównym celem popularnego programu jest znalezienie drugiej połówki, z którą rolnik lub też rolniczka spędzi resztę swojego życia. Okazuje się jednak, że dobranie się nie jest wcale takie łatwe.

W tej edycji programu „Rolnik szuka żony” to Dawid przekonał się, jak trudne może być znalezienie partnerki dla siebie. Mężczyzna od samego początku nie ma zbyt dużego szczęścia do kobiet.

Jak podaje portal Plotek, już jakiś czas temu, mężczyzna musiał pożegnać się z jedną z partnerek, jakie zostały dla niego wybrane. Ostatnio Dawid postanowił się przemóc i zabrał Martynę na randkę. Podczas spotkania okazało się jednak, że kobieta nie jest nim zbytnio zainteresowana i chce zrezygnować z dalszego udziału w programie.

Dawid zostanie sam?

- Musisz pamiętać, że nic na siłę. Jesteś fajny facet, ale nie mogę zrobić inaczej. Podjęłam decyzje, że to nie gra i jadę do domu – zakomunikowała Dawidowi Magda.

Mężczyzna przyznał, że nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń i przez długi czas nie mógł się pogodzić z decyzją Magdy. Nie wyszedł nawet z pokoju, kiedy kobieta żegnała się z jego rodziną i wyjeżdżała z gospodarstwa.

Czy w pierwszych odcinkach programu „Rolnik szuka żony” było do przewidzenia, że Dawidowi się nie poszczęści i nadal zostanie sam?