Karolina Pajączkowska, to dziennikarka TVP, którą od samego początku polubili praktycznie wszyscy widzowie. Okazuje się, że kobieta biegle włada trzema językami, a dodatkowo dzięki podróżom jakie odbyła ma ogromną wiedzę na temat wielu krajów.

Znana dziennikarka TVP opublikowała zdjęcia z początków swojej kariery

Karolina Pajączkowska ma niezwykły talent do języków. Dziennikarka pracuje nie tylko dla TVP, ale również dla zagranicznej redakcji. Kobieta kocha swoją pracę i świetnie się w niej odnajduje.

Okazuje się jednak, że początki jej kariery nie były łatwe. W wieku 24 lat Karolina rozpoczęła pracę w TVN24 Biznes i Świat. Po kilku miesiącach próbnych przed kamerą oficjalnie została prezenterką.

Karolina Pajączkowska / YouTube:  Brumteles
Karolina Pajączkowska / YouTube: Brumteles

Wystąpienia przed kamerą była dla niej dość stresujące. Oprócz tego dziennikarka wychowywała małe dziecko. W momencie rozpoczęcie przez nią pracy dla TVN, jej pociecha miała rok.

To nieprawdopodobne, jak się zmieniła

Karolina Pajączkowska opublikowała również zdjęcie z początku swojej przygody z dziennikarstwem. Trzeba przyznać, że czas się dla niej zatrzymał. Obecnie wygląda równie wspaniale jak kilka lat temu. Sami zobaczcie.

Karolina Pajączkowska. Źródło: instagram.com
Karolina Pajączkowska. Źródło: instagram.com
Karolina Pajączkowska. Źródło: instagram.com

Fani dziennikarki mogą być jednak nieco zawiedzeni, bowiem okazuje się, że na pewien czas Karolina Pajączkowska zniknie z anteny TVP. Wszystko ze względu na pandemię koronawirusa i środki bezpieczeństwa, które zostały wprowadzone w telewizji.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO