Karolina Pajączkowska, to dziennikarka TVP, którą od samego początku polubili praktycznie wszyscy widzowie. Okazuje się, że kobieta biegle włada trzema językami, a dodatkowo dzięki podróżom jakie odbyła ma ogromną wiedzę na temat wielu krajów.

Ulubiona dziennikarka wielu Polaków zniknie z anteny?

Fani dziennikarki mogą być jednak zawiedzeni, bowiem okazuje się, że na pewien czas Karolina Pajączkowska zniknie z anteny TVP. Co jest tego powodem?

Swoje zniknięcie dziennikarka postanowiła wyjaśnić za pośrednictwem Twittera. Okazuje się, że decyzja o tym, że przez pewien czas nie będziemy mogli oglądać Karoliny Pajączkowskiej na antenie TVP podyktowana jest przede wszystkim środkami bezpieczeństwa.

- Zanim pojawią się teorie spiskowe.. w najbliższym miesiącu nie będę prowadzić programu Info Raport na antenie @tvp_info. Zmiany wynikają z wprowadzonego podziału na grupy prezenterskie. Skupiam się na pracy w redakcji zagranicznej jako dziennikarz – zakomunikowała dziennikarka na swoim Twitterze.

Jaka jest prawda na temat zmian na antenie TVP?

Całą sytuację wyjaśnił także Jarosław Olechowski, dyrektor TAI podczas wywiadu, którego udzielił dla portalu Wirtualne Media. Okazuje się, że dziennikarka nie została skierowana na kwarantannę. W TVP wprowadzono

Natomiast nowy model pracy. Dziennikarze zostali podzieleni na grupy, tak aby w razie zachorowania jednej z grup, możliwa była praca innej. W ten sposób zachowana zostanie ciągłość pracy stacji.