O relacji Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka było w mediach głośno już wiele razy. Jakiś czas temu para się rozstała i nie widzą raczej przyszłości u swojego boku.

Jak wygląda relacja Martyny Gliwińskiej i Oliwii Bieniuk?

Jarosław Bieniuk związał się z Martyną Gliwińską jakiś czas po śmierci Anny Przybylskiej. Jak się wkrótce okazało, Martyna Gliwińska zaszła w ciążę, a ojcem dziecka jest oczywiście Jarosław Bieniuk.

Jarosław Bieniuk jest skłócony ze swoją matką, źródło: Plotek
Jarosław Bieniuk jest skłócony ze swoją matką, źródło: Plotek
Jarosław Bieniuk jest skłócony ze swoją matką, źródło: Plotek

Po przyjściu na świat małego Kazia, jego rodzice wielokrotnie publikowali na Instagramie wspólne zdjęcia, fani mieli więc nadzieję, że para ma się ponownie ku sobie. Jednak doniesienia na ten temat mocno ucięła Martyna Gliwińska i poinformowała, że nie ma na to szans.

Córka Anny Przybylskiej skomentowała zdęcie byłej dziewczyny ojca

Ostatnio Matyna Gliwińska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z ukochanym synkiem. Pod postem posypała się masa komentarzy – w tym od samej Oliwii Bieniuk, przyrodniej siostry Kazika.

Największy słodziak na świecie

-napisała Oliwia Bieniuk pod postem.

Wygląda na to, że pomimo nieprzyjemnych zawirowań w związku Martyny Gliwińskiej i Jarosława Beiniuka, tancerka ma wciąż dobry kontakt z byłym piłkarzem i jego rodziną. Komentarz Oliwii sprawił Martynie Gliwińskiej miłą niespodziankę.

A Wam jak się pdooba stylizacja małego Kazika? Do kogo jest podobny chłopiec?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO