Marcin Prokop poprowadzi nowy program

Jak podaje "Super Express", na antenie telewizji TVN pojawi się nowy program, który poprowadzi sam Marcin Prokop. To duże wyzwanie dla prezentera, bowiem dawno nie miał autorskiego programu, z którym będzie musiał się mierzyć w pojedynkę. Wcześniej występował przed kamerą w popularnych duetach: z Dorotą Wellman w "Dzień Dobry TVN" oraz z Szymonem Hołownią w "Mam Talent".

Przyszedł czas na kolejną produkcję, która może zgromadzić przed telewizorami miliony widzów. Format robi ogromną furorę w innych państwach, a już tej jesieni pojawi sę wreszcie w Polsce.

Marcin Prokop / YouTube: TVN Style
Marcin Prokop / YouTube: TVN Style

Mowa o "LEGO Masters", czyli starciu miłośników klocków LEGO, którzy w różnych konkurencjach będą musieli wykazać się ogromną kreatywnością i umiejętnościami manualnymi, tworząc z klocków prawdziwe dzieła sztuki. Wiek nie gra w programie żadnej roli. Współpracować w parach będą zarówno dzieci, jak i dorośli. Najważniejszy jest efekt.

W jury zasiądzie Ola Mirecka - jedyna Polka, która dotąd była projektantką dla firmy LEGO oraz Paweł "Brodaty Geek" Duda - prowadzący kanał na Youtubie o tematyce klocków LEGO.

Marcin Prokop
Marcin Prokop
Marcin Prokop

To również może Cię zainteresować: KOSMICZNE WYPŁATY POLSKICH DUCHOWNYCH. WIERNI NIE MIELI O TYM POJĘCIA

Zobacz także: GWIAZDA TVP INFO DOCZEKAŁA SIĘ CÓRKI O GRATULACJI OD SAMEJ GŁOWY PAŃSTWA. O CO CHODZI