Obecna sytuacja na świecie każdemu daje się we znaki. Już niemal od początku roku zmuszeni jesteśmy siedzieć w domach, a końca dramatycznej sytuacji nie widać. Zaczęło to przeszkadzać m.in. Małgorzacie Rozenek, która na Instagramie postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami na ten temat.

Pandemia przeszkadza Rozenek w spełnianiu się

Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie spowolnić tempa słynnej prezenterki. Znana z "Perfekcyjnej pani domu" prezenterka, pomimo niedawno przebytej ciąży, powraca do starych projektów, a nawet rozpoczyna nowe. Przyznaje jednak, że obecna sytuacja na świecie znacznie jej to utrudnia.

Rozenek już dwa tygodnie po narodzinach małego Henia zdecydowała się powrócić na plan programu "Projekt Lady", a także zagrała w nowym filmie Patryka Vegi. Nowym przedsięwzięciem, na które zgodziła się gwiazda, jest "Rozenek Cudnie Chudnie" - show, w którym Małgorzata będzie starała się o powrót do sylwetki sprzed ciąży. Poza tym celebrytka aktywnie bierze udział we wszelkich sesjach zdjęciowych. Trzeba więc przyznać, że zajęć jej nie brakuje - pomimo to, silnie odczuwa skutki lockdownu, czemu dała wyraz we wpisie na Instagramie.

fot. Instagram
fot. Instagram

Gwiazda przyznaje, że zawsze stara się być pozytywna i we wszystkim szukać dobrych stron - tak samo próbowała zachować się w temacie izolacji. Kwestia ta jednak znacznie ją przerosła. Kobieta zdradziła, że coraz gorzej radzi sobie z sytuacją na świecie.

"Ok, przyznam się: szukam na siłę jakiś plusów tej całej pandemii, bo mimo tego, że nigdy nie byłam typem imprezowiczki to jednak kolejna sobota w dresie w domu to jednak jest skandal, pewnie i tak bym siedziała z Henrykiem, ale byłby to chociaż mój wybór ! Jakie plusy Wy dostrzegacie? Bo mi już zaczyna brakować inwencji" - napisała na swoim instagramowym profilu.

Fani kobiety natychmiast przytaknęli i zgodnie stwierdzili, iż izolacja nie ma żadnych plusów i imprezy docenia się dopiero teraz, kiedy nie można na nie chodzić. Pozostaje tylko liczyć na to, że niebawem sytuacja ulegnie poprawie i znów możliwym będzie spędzanie weekendów w innym miejscu niż własne łóżko.

Zobacz także: Grażyna Torbicka ostro zareagowała na pytanie o jej prywatne życie. Znana dziennikarka przyznała, że czuje się urażona

Może cię zainteresować: Harry i Meghan po raz kolejny narażają się Brytyjczykom. Zrobili coś niewybaczalnego

Pisaliśmy również o: 100 dni solidarności w mierzeniu się z koronawirusem. Nowy plan podany przez premiera