Cassandra Rechar i Grant Tribbet mieli szczęście. Para poznała się na jednej z sieci społecznościowych. W końcu zaczęli się spotykać i od początku związku mężczyzna wiedział, że kobieta ma dziecko.

„Szczerze mówiąc, była to jedna z wielu cech, które poruszyły moje serce” - powiedział w wywiadzie.

Pewnego dnia mężczyzna zaprosił swoją dziewczynę (z którą spotykał się wówczas od 9 miesięcy) i jej pięcioletnią córkę, aby przyszły do ​​jednej z restauracji.

Mężczyzna podkreślił, że dziewczyny powinny się przygotować i uroczyście wyglądać. Kobieta poczuła coś dziwnego w tych słowach, ponieważ zawsze uważała, że ​​dobrze wygląda.

„Ubrałyśmy się z córką i zabrał nas do restauracji” - napisała 26-latka. „Byłam trochę zdezorientowana potrzebą zamieszania i zdenerwowałam się”.

Jednak kobieta spełniła prośbę mężczyzny i poszła do restauracji. Następnie mężczyzna zaproponował spacer i zabrał swoje dziewczyny do rezerwatu, gdzie znajdował się tylko piękny drewniany most. Wtedy Grant oświadczył się Cassandrze, a ona oczywiście odpowiedziała „Tak!”.

Jednak to, co zrobił jej ukochany, zaskoczyło ją jeszcze bardziej.

„Grant zwrócił się i złożył prawie podobną propozycję mojej córce” - wspomina dziewczyna. - Zapytał Adrianę, czy mógłby zostać jej ojcem i obiecał, że będzie się nią opiekował i kochał przez całe życie.

Adriana odpowiedziała „Dziękuję”, ale najwyraźniej mężczyzna czekał na jednoznaczne „tak” lub „nie”. Adriana natychmiast odpowiedziała: „Tak! Wreszcie będę miała tatę! ”

Mężczyzna nie mógł powstrzymać łez i dał Cassandrze pierścionek, ale jej córce naszyjnik. To było bardzo ważne dla mężczyzny, żeby to zrobił w momencie propozycji, gdyż chciał się zająć i wychować Adriankę. Teraz kobieta maj niesamowitego męża, a Adrianka kochającego i troskliwego ojca!

Zawsze wierz w dobro, a tak się stanie!

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO

Portal "Życie" pisał również: WŁADZE ZATWIERDZIŁY NOWE 500 PLUS, MOŻNA STARAĆ SIĘ O DODATKOWE PIENIĄDZE. WNIOSEK TRZEBA ZŁOŻYĆ JAK NAJSZYBCIEJ, DOFINANSOWANIE BĘDZIE DOSTĘPNE RAZ