Agnieszka Radwańska o swoich największych marzeniach

Jak podaje portal "Alaluna", Agnieszka Radwańska pomimo licznych sukcesów w sporcie zrezygnowała z kontynuowania kariery. Kobieta postanowiła w całości poświęcić się rodzinie i latem bieżącego roku urodziła synka. Mały Kubuś bardzo częśto pojawia się na zdjęciach na profilu popularnej mamy w mediach społecznościowych, a Internauci są nim zachwyceni.

Okazuje się, że Agnieszka nie zamierza poprzestać powiększania rodziny na jednym dziecku. Rodzeństwo dla Kuby jest dla niej wielkim marzeniem, w realizacji którego wiernie wspiera ją mąż. Była gwiazda światowego tenisa i jej ukochany Dawid Celt chcą mieć więcej pociech.

Agnieszka w jednym z wywiadów wyznała, że oprócz rodzeństwa dla syna marzy jej się budowa domu. Co prawda, gwiazda jest w trakcie spełnienia tego życzenia, jednak obecna sytuacja pandemiczna w kraju i na świecie uniemożliwia szybkie zakończenie projektu, nad czym Radwańska mocno ubolewa.

Marzę o tym, żeby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo. I o domu, który się buduje. Bardzo wolno, bo takie mamy czasy, niestety. Agnieszka Radwańska

Marzenia te wydawałyby się przyziemne, jednak są bardzo nietypowe dla sportowca. Zazwyczaj w ich karierze rodzina schodzi na drugi plan. W tym przypadku Radwańska kieruje się w życiu innymi priorytetami.

To również może Cię zainteresować: MIĘDZYNARODOWY MARSZ O WOLNOŚĆ STŁUMIONY PRZEZ POLICJĘ. UDAŁO SIĘ BEZ UŻYCIA SIŁY

Zobacz także: BRANŻA GASTRONIMICZNA W GDAŃSKU. CZY OTRZYMA WSPARCIE MIASTA