Don Vasyl jest znanym romskim piosenkarzem i kompozytorem. Wokalista, dzięki swoim utworom, szerzy romską kulturę w Polsce. Dostał za to nawet odznakę „Zasłużonego Działacza Kultury”.

W ostatnim czasie Don Vasyl nie ma jednak powodów do radości. Mężczyzna wpadł w poważne tarapaty, a do jego domu stale puka komornik. Co się dzieje?

Don Vasyl ma poważne problemy z prawem

Okazuje się, że Don Vasyl przez sześć lat nie płacił podatków. Przez to mężczyzna ma do spłaty spory dług, który wynosi ponad milion złotych!

Jak zdradził Don Vasyl w rozmowie z Super Expressem, nie odpowiadał bezpośrednio za swoje problemy. Kilka lat temu powierzył swoje firmowe sprawy dwóm, nieżyjącym już, mężczyznom, którzy zawiązali zespół Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy. Niestety nie płacili oni podatków.

Don Vasyl. Źródło: fakt.pl
Don Vasyl. Źródło: fakt.pl
Don Vasyl. Źródło: fakt.pl

Początkowo Don Vasyl musiał zapłacić 400 tysięcy złotych. Przez lata procent długu jednak dość urósł i teraz musi zapłacić ponad milion złotych.

Znany muzyk chce prosić o pomoc samego prezydenta

Znany muzyk romskiego pochodzenia wyznał, że problemy podatkowe bardzo go zestresowały. Przez te zawirowania trafił nawet do szpitala.

Don Vasyl dodał w rozmowie z Super Expressem, że niejednokrotnie pomagał potrzebującym, ubogim ludziom. Teraz to jednak on potrzebuje wsparcia i jest w stanie napisać nawet do prezydenta Polski, Andrzeja Dudy.

Don Vasyl. Źródło: fakt.pl
Don Vasyl. Źródło: fakt.pl
Don Vasyl. Źródło: fakt.pl

Chciałem napisać do pana prezydenta. Może będę to mógł spłacać w ratach, ale nie milion złotych

- powiedział przejęty Don Vasyl.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO