Ten rok nie był dla aktorki łatwy. Na samym jego początku w wyniku choroby zmarł jej ukochany mąż, Paweł Królikowski. Od tego czasu Małgorzata stale próbuje powrócić do normalności po tym tragicznym wydarzeniu. Pomagają jej w tym między innymi dzieci. Fani przypuszczają również, że niedługo możemy zobaczyć zupełnie nowy projekt z jej udziałem. Dowodem na to może być metamorfoza, którą kobieta pochwaliła się na Instagramie.

Czy Ostrowska-Królikowska pojawi się w nowej produkcji?

Chociaż aktorka najbardziej znana jest z roli Grażynki Lubicz w serialu "Klan", to stale zaskakuje swoich fanów występami w nowych produkcjach. Za sprawą swojego syna, Antka, stała się również wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych - zwłaszcza na Instagramie.

To właśnie tam podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, które wywołało wśród nich wiele emocji. Aktorka pozuje w zupełnie zmienionym wydaniu - postanowiła... przefarbować włosy na różowo.

"Nowy projekt. Mamuśka artystka. [..] Dobrego weekendu" - napisała pod zdjęciem Ostrowska-Królikowska.

fot. Instagram
fot. Instagram

Opis fotografii oraz pozostała część stroju aktorki wskazują na to, iż znajduje się ona na planie nowej produkcji, w której wcieli się w postać artystki.

Fani zachwycają się nową odsłoną Ostrowskiej-Królikowskiej. Szczególnie do gustu przypadł im uśmiech aktorki, który według nich powinien pojawiać się na jej twarzy znacznie częściej. Nie brakuje również komentatorów komplementujących nowy kolor na głowie Małgorzaty.

"Pani Małgosiu, to będzie na pewno ciekawy projekt. Wygląda pani zjawiskowo w tym cudownym uśmiechu. Niech gości na twarzy zawsze" - pisze jedna z obserwatorek.

Zobacz także: Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie swoich rodziców. Fani nie mają złudzeń, wokalista wygląda identycznie, jak jego ojciec

Może cię zainteresować: Potężne zmiany w obsadzie prowadzących „Pytania na Śniadanie”! Dwóch prezenterów już nie zobaczymy, reszta walczy o pracę

Pisaliśmy również o: Zaskakujące wyniki akcji aktywistów. Sprawdzili z jaką prędkością jeżdżą samochodu w ważnym punkcie Warszawy