Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista kultowej grupy „Ich Troje” ma za sobą ciężkie chwile. Życie go nie oszczędzało, musiał zmierzyć się z wieloma problemami rodzinnymi. Jednym z nich było samobójstwo ojca.

Dzieciństwo Michała Wiśniewskiego było koszmarem

Michał Wiśniewski miał bardzo ciężkie dzieciństwo. Jednak mimo trudnej sytuacji rodzinnej i smutnego startu, muzyk zrobił wielką karierę. To co przeżył, na zawsze pozostanie w jego pamięci.

Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram
Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram
Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram

Rodzice Michała Wiśniewskiego byli alkoholikami. Matka Michała pracowała za granicą, natomiast ojciec był fałszerzem obrazów. Mimo tego, że oboje żyli, Michał wychowywał się w rodzinach zastępczych, domach dziecka oraz u ciotki i dziadków.

Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie swoich rodziców

Kiedy Michał miał 13 lat, jego ojciec popełnił samobójstwo. Dla dziecka musiało to być bardzo traumatyczne przeżycie. Muzyk zdawał sobie sprawę, że z rodziców została mu jedynie matka.

Dlatego po długi czasie, postanowił dać jej drugą szansę i nawiązał z nią kontakt. Kobieta napisała nawet książkę, „Dziewczyna z kieliszkami”, która ma pokazać ciemne strony życia rodziny Wiśniewskich.

Michał Wiśniewski. Źródło: plotek.pl
Michał Wiśniewski. Źródło: plotek.pl
Michał Wiśniewski. Źródło: plotek.pl

Z tej okazji Michał Wiśniewski opublikował w sieci post, w którym zdradził fanom, że książka jego mamy wytłumaczy wiele spraw z jego przeszłości.

Fani muzyka zwrócili uwagę na wygląd ojca Michała Wiśniewskiego. Nie mają oni złudzeń – wokalista jest jego klonem. Czy Wy również widzicie podobieństwo?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO