Starsze pokolenia ją uwielbiały! Nieprawdopodobne wydarzenia z życia artystki Hanki Bielickiej właśnie ujrzały światło dzienne. Niemalże nikt prędzej nie spodziewał się, z czym zmagała się gwiazda... O co chodzi?

Jak wiadomo, Hanka Bielicka była ikoną polskiej sceny kabaretowej. Urodzona w roku 1915 kobieta już od lat dziecięcych wyróżniała się na tle innych dzieci niesamowitym poczuciem humoru, talentem aktorskim i niespotykaną charyzmą i temperamentem.

Na scenie dała się poznać jako osoba zawsze tętniąca życiem i ogromną energią, wraz z każdym wystąpieniem była uśmiechnięta. Jej życie prywatne jednak – mimo iż mogłoby się wydawać inaczej – nie było tak kolorowe. Setki fanów kobiety tak naprawdę nie miało pojęcia z jakimi trudnościami w życiu przyszło jej się mierzyć.

Mimo że gwiazda na scenie zawsze była radosna, w życiu spotkał ją prawdziwy dramat...

Nieudany związek przyczyną problemów

Jak się okazało po wielu latach, aktorce nigdy nie było dane zaznać prawdziwej, szczerej i odwzajemnionej miłości, mimo że kochało ją tysiące fanów.

Kobieta była w związku małżeńskim, który okazał się wielkim rozczarowaniem. Potem, po latach zawarła kolejny związek - także nieudany. Te bolesne przeżycia i doświadczenia w sferze uczuciowej sprawiły, że aktorka cierpiała na załamanie nerwowe.

Z uwagi na to, że zawsze była uśmiechnięta, nikt nawet nie przypuszczał, że tak naprawdę kobieta jest nieszczęśliwa w swoim prywatnym życiu.