Marta Kaczyńska zdecydowanie nie szuka zainteresowania mediów. Stara się dbać o swoją prywatność, a także chronić dzieci przed fotoreporterami. Nie zawsze jej się to udaje.

Małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego zakończyło się rozwodem

Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Po smoleńskiej tragedii media mocno zainteresowały się jej życiem. Sama Marta napisała książkę „Moi Rodzice”, będącą wspomnieniem Marii i Lecha Kaczyńskich.

Gdy otrząsnęła się po tragedii, rozpoczęła współpracę z tygodnikiem „wSieci”, gdzie pisze felietony.

Marta Kaczyńska z mężem. Screen: Fakt
Marta Kaczyńska z mężem. Screen: Fakt
Marta Kaczyńska z mężem. Screen: Fakt

Marta Kaczyńska przeżyła już naprawdę wiele. Miała trzech mężów, z dwoma z nich ma trójkę dzieci. Przypuszczano, że jej pierwsze dziecko jest owocem związku z pierwszym mężem. Okazało się jednak, że jest to córka kochanka, który później był jej drugim mężem.

Kaczyńska ma dwie córki – starszą, Ewę (ur. w 2003 r.), oraz młodszą, Martynę (ur. w 2007 r.), ojcem obojga był jej wcześniejszy mąż – Marcin Dubieniecki. Następnie wzięła ślub z Piotrem Zielińskim, który jest ojcem jej najmłodszego dziecka – syna, Stanisława Lecha.

Były mąż Marty Kaczyńskiej przekazał bardzo mocne słowa

Marcin Dubieniecki jakiś czas temu został oskarżony o wyłudzenie z Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego dla Osób Niepełnosprawnych sporą sumę pieniędzy. Mężczyzna zapewnia jednak, że nie ma nic wspólnego z tą sprawą. Po wpłaceniu kaucji, w wysokości 3 milionów złoty, były mąż Marty Kaczyńskiej opuścił areszt.

Okazuje się jednak, że zanim to nastąpiło, mężczyzna miał spore problemy. Podobno prokurator, mimo wpłaconego poręczenia majątkowego i decyzji sądu, wciąż nie wypuszczał go z aresztu.

Marcin Dubieniecki/screen YouTube @publicystykatvp
Marcin Dubieniecki/screen YouTube @publicystykatvp

Zdenerwowany Marcin Dubieniecki zwrócił się na Twitterze do ludzi z apelem. Jego zdaniem polska Prokuratura jest zła i trzeba to zmienić. Był jednak oburzony, że nikt się za nim nie wstawił, gdy tego potrzebował.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO