Jak donosi portal "Super Express", Edyta Górniak nie może zaliczyć tego roku do specjalnie udanych. Epidemia koronawirusa sprawiła, że straciła możliwość koncertowania oraz bardzo ważnych dla niej spotkań z fanami. Teraz spadł na nią kolejny cios. "Super Express" wskazuje, że odeszli od niej najbliżsi współpracownicy, których traktowała jak przyjaciół. Z nagrań, jakimi dzieli się w mediach społecznościowych wynika, że piosenkarka nie jest w najlepszej formie psychicznej.

Edyta Górniak przeżywa trudne chwile

Piosenkarka traci swoich najbliższych współpracowników, których traktowała jak przyjaciół. Zaczęło się od odejścia jej menadżera koncertowego, następnie zrezygnował Marcin Wieczorek, który od wielu lat zajmował się kwestiami wizerunkowymi i był prawą ręką Edyty Górniak. Z dnia na dzień odeszła od niej cała grupa ludzi, z którymi spotykała się praktycznie każdego dnia.

Z informacji przekazanych przez portal "Super Express" wynika, że zaufany asystent Górniak stał się obecnie prawą ręką Małgorzaty Rozenek-Majdan. Podobnie wygląda sytuacja z fryzjerem oraz dwoma stylistkami divy, z których usług korzysta obecnie żona Radka Majdana.

Jakby tego mało Edyta Górniak naraziła się na krytykę wielu sław po tym, jak w sieci publikowała nagrania zaprzeczające istnieniu epidemii koronawirusa.

YouTube

W życiu uczuciowym też nie jest lepiej

Edycie Górniak nie udało się także znaleźć nowej miłości. Od jej rozstania z biznesmenem z Łodzi Mateuszem Zalewskim minęły dwa lata i nikomu od tej pory nie udao się zawładnąć sercem piosenkarki. Co prawda pojawiały się spekulacje o romansie z instruktorem jazdy Dawidem Zawadzkim.

Z doniesień "Super Expressu" wynika, że artystka postanowiła odciąć się na chwilę od całego świata i zaszyć się w górach. Chce w tym czasie skupić się na relacjach z najbliższymi, ukochanym msynem Allanem, siostrą, ojcem oraz ze swoją najlepszą przyjaciółką.

YouTube

Myślicie, że Edycie uda się uporządkować swoje sprawy?

To też może cię zainteresować: Znana pisarka odpowiada Edycie Górniak. Dała przykład własnej babci, przekonując, że nie jest „statystką”. Wytknęła błąd piosenkarce, o co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bardzo mocne słowa Rafała Trzaskowskiego na temat Jarosława Kaczyńskiego. Czy konflikt pomiędzy politykami znów przybierze na sile

O tym się mówi: Ostre słowa menadżera Kamila Bednarka, obraził wielu artystów i dziennikarzy? Wokalista mierzy się z falą krytyki po otrzymaniu dotacji, o co chodzi