Jak informuje portal "Pomponik", Marzena Kipiel-Sztuka, którą widzowie pokochali za rolę Halinki w serialu "Świat według Kiepskich", znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Niestety jej przyszłość także nie wygląda najlepiej.

Marzena Kipiel-Sztuka

Zawód aktora wielu osobom kojarzy się z dużą ilością pieniędzy. Niestety nie zawsze takie wyobrażenie ma pokrycie w rzeczywistości. Tak jest między innymi w przypadku Marzeny Kipiel-Sztuki, która z trudem wiąże koniec z końcem. Przez pandemię koronawirusa sytuacja zrobiła się jeszcze gorsza. O swoich problemach aktorka opowiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium".

YouTube

Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że opłaciła czynsz, prąd i gaz jedynie do końca miesiąca. Zaopatrzyła się też w większą ilość karmy dla jej psa - wszystko dlatego, że w grudniu najprawdopodobniej nie będzie miałaby za co tego zrobić. Atorka podkreśla, że już niebawem nie będzie miała z czego żyć.

Aktorka przyznała, że od jakiegoś czasu jedynymi odczuwanymi przez nią emocjami są bezradność, strach, a także poczucie osamotnienia. Prace na planie "Świata według Kiepskich" mają ruszyć dopiero w styczniu. Jednak aktorka obawia się, że może do tego nie dojść - sytuacja epidemiczna jest niepewna.

YouTube

Grająca Halinkę w "Świecie według Kiepskich" Marzena Kipiel-Sztuka, przyznała, że nie ma oszczędności, ale pomimo własnej trudnej sytuacji finansowej nie miałaby oporów podzielić się tym, co ma z inną osobą w potrzebie.

Myślicie, że Marzenie Kipiel-Sztuce uda się wyjść z problemów finansowych i jakoś przetrwać do wznowienia prac na planie serialu "Świat według Kiepskich"?

To też może cię zainteresować: Tak wyglądają domy braci Golców z zespołu Golec uOrkiestra. Niesamowite widoki i klimatyczne wnętrza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Decyzja rządu może nie spodobać się rodzicom najmłodszych dzieci. Jarosław Gowin zabrał głos na temat możliwości wprowadzenia kolejnych obostrzeń

O tym się mówi: Złapano złodzieja, który ukradł kroplę krwi św. Jana Pawła II. Co się dzieje z relikwią