Jak podaje portal "Plotek", Anna Lewandowska zamieściła w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, na którym widać Laurę. Dziewczynka lekko przekręciła główkę, przez co można zobaczyć, jak wygląda młodsza z pociech Ani i Roberta Lewandowskich.

Anna Lewandowska i córki

Anna Lewndowska należy do grona tych celebrytów, którzy starają się chronić wizerunki swoich pociech. Do tej pory ani Anna, ani Robert nie zdecydowali się pokazać, jak wyglądają twarze ich córek Klary i Laury. Choć od czasu do czasu pojawiają się w mediach społecznościowych fotografie pokazujące nieco więcej.

Na jednym z ostatnich nagrań Klara pozowała przodem, choć była wystarczająco daleko, żeby trudno było dokładnie ją zobaczyć. Tym razem mogliśmy zobaczyć, jak wygląda młodsza z córek Roberta Lewandowskiego, Laura.

Anna Lewandowska z Laurą

Najmłodsza córka Lewandowskich urodziła się w maju tego roku z miejsca podbijając serca nie tylko swoich rodziców i siostry, ale także fanów. Ania często dodaje rodzinne fotografie. Tym razem zdecydowała się wrzucić do sieci zdjęcie z Laurą. Anna stoi przed lustrem trzymając na rękach młodszą z córek.

Dziewczynka tak przekręciła główkę, że możemy zobaczyć jej profil. Do zdjęcia zamieściła komentarz, w którym nieco żartobliwie przyznała, że już wie, kto będzie w przyszłości podbierał jej biżuterię. I faktycznie na zdjęciu widać, że mała Laura jest wprost zafascynowana naszyjnikiem swojej mamy.

Fani nie kryją zachwytów nad córką Lewandowskich, podkreślając, że dzieciaczki bardzo szybko rosną. A jak wam podoba się najnowsza fotografia Anny Lewandowskiej i Laury?

To też może cię zainteresować: Decyzja rządu może nie spodobać się rodzicom najmłodszych dzieci. Jarosław Gowin zabrał głos na temat możliwości wprowadzenia kolejnych obostrzeń

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Waloryzacja emerytur w 2021 roku będzie wyższa niż się spodziewano. To jednak koniec dobrych wiadomości dla emerytów

O tym się mówi: Odszedł aktor znany z „Barw szczęścia” i „Na Wspólnej”. Miał 69 lat. Co się stało