Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Jej życie było jak z bajki. Zawadzka pracowała jako prezenterka i aktorka.

Poprowadziła nawet imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. W pewnym momencie musiała jednak zniknąć ze szklanego ekranu.

Marcelina Zawadzka zniknęła z TVP

Marcelina Zawadzka w ostatnim czasie nie miała dobrej passy. Modelka została oskarżona w związku z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych.

Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe (Art. 56. KKS), fałszerstwo faktur (Art. 271. KK), pranie brudnych pieniędzy (Art. 299. KK)

– mówiła sędzia Edyta Janiszewska.

Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram
Marcelina Zawadzka. Źródło: Instagram

Marcelina Zawadzka twierdzi, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem”. W swoim oświadczeniu starała się zrzucić winę za nieprawidłowości na księgowych.

Marcelina Zawadzka pozdrawia fanów ze słonecznych wakacji

Modelka postanowiła jednak, że odejdzie z „Pytania na śniadanie” i powróci do mediów dopiero wtedy, gdy poukłada swoje prywatne sprawy.

Choć życie zawodowe Marceliny Zawadzkiej nie układa się w ostatnim czasie zbyt dobrze, na życie prywatne i sprawy uczuciowe modelka nie może narzekać. W ostatnim czasie kobieta zakochała się po uszy.

Jej wybrankiem jest Tomasz Włodarczyk, dziennikarz sportowy i bliski przyjaciel Jarosława Bieniuka. Na co dzień mężczyzna mieszka w Gdańsku, a z zawodu jest architektem.

Obok takich zdjęć Marceliny Zawadzkiej nie da się przejść obojętnie

Teraz Marcelina Zawadzka przebywa na słonecznych wakacjach. Jak sama zdradziła, od Polski dzieli ją 10 tysięcy kilometrów.

Marcelina dodała na swojego instagrama zdjęcia w samym bikini. Fani nie mogli przejść obok nich obojętnie. Sami zobaczcie.

Po ciężkim czasie Marcelina Zawadzka wypoczywa i ładuje akumulatory. Miejmy nadzieję, że niebawem znowu pojawi się w telewizji. Fani nie mogą się już doczekać.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO