Nie da się ukryć, że stacja TVN ma dla swoich widzów dość ciekawą ofertę, która powoduje, że przed telewizorami zasiadają miliony Polaków. Tym razem TVN poinformował, że niebawem na antenę powróci show, które było uwielbiane przesz szerokie grono widzów.

Fani nie mogą się już doczekać!

Jak przekazał portal Smakosze, stacja TVN poinformowała, że już wiosną przyszłego roku na antenę powróci „MasterChef Junior”. Wiele osób na pewno bardzo ucieszy ta informacja!

Okazuje się, że poszukiwania najlepszego młodego kucharza już się rozpoczęły. Trwająca pandemia spowodowała jednak, że tym razem wyglądają one zupełnie inaczej. Casting przeprowadzany jest bowiem całkowicie w formie online.

Wydawałoby się, że aby wziąć udział w popularnym programie wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie internetowej programu, a następnie czekać, aż producenci odezwą się do nas. W rzeczywistości wygląda to nieco inaczej, a nie każdy może wziąć udział w programie.

Program zostanie przeprowadzony w nowej formie!

Swój udział w programie można zgłaszać tylko do 17 listopada, a przedział wiekowy osób, które mogą zgłaszać się do popularnego show to 8-13 lat!

Mimo, że zmagania uczestników w całości odbędą się w formie online to niezmieniony pozostaje skład jury. Oceniać uczestników będzie Anna Starmach, Michel Moran oraz Mateusz Gessler.

Finalista programu otrzyma 15 tysięcy złotych oraz wycieczkę o wartości 40 tysięcy złotych w wybrane przez siebie miejsce na świecie. Jest więc o co walczyć!

Fani nie mogą się już doczekać nowych odcinków. Kto tym razem zostanie najlepszym młodym kucharzem w Polsce?