Michał Olszański to jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Przed kilkoma miesiącami zakończył on współpracę z TVP.

Zwolnienie przez Telewizję Polską, dla której pracował przez 21 lat, nie jest jednak jedynym problemem Olszańskiego. Jak się okazuje, na jaw wyszły niewygodne fakty na jego temat. Byłe współpracownice dziennikarza zabrały głos.

Skandaliczne zachowanie Michała Olszańskiego

Pomponik zauważa, że o Olszańskim ucichło na dłuższy czas tuż po jego odejściu z TVP. Teraz jednak uległo to zmianie. Wypowiedziały się panie, które miały okazję z nim pracować.

Michał Olszański. Źródło: Youtube
Michał Olszański. Źródło: Youtube

Artykuł został wydany na łamach magazynu „Press”. Kobiety zwróciły w nim uwagę na wiele mówiące przezwisko dziennikarza – „mammograf”.

Jak opowiada jedna z byłych współpracownic Olszańskiego, Karolina Korwin-Piotrowska, zachowywał się nieodpowiednio. Wspomina, że na porządku dziennym było, gdy łapał swoje koleżanki za biust, i choć obecnie to nie do pomyślenia, wtedy raczej nie spotykał się z przeciwem.

- Ja zareagowałam mocno – ujawnia.

Podobnie mówiła Magda Jethon, współpracownica Michała Olszańskiego z radiowej Trójki. Wspomina, że robił ruch przypominający chwycenie za biust w powietrzu, oznajmiając: „dziewczyny, zbliżają się badania okresowe”.

Co na swoją obronę ma Michał Olszański? Twierdzi on, że podobają mu się ładne biusty, ale „nigdy nie dotykał piersi obcych kobiet”, dodaje też, że nie ma osoby, która mogła się na to skarżyć.

Michał Olszański. Źródło: Youtube
Michał Olszański. Źródło: Youtube

Myślicie, że jego byłe koleżanki z pracy kłamią, czy może raczej Olszański nie uważa ich za „obce kobiety”?

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: W JEDNYM ZE SZPITALI JEDNOIMIENNYCH STOJĄ PUSTE ŁÓŻKA, MIMO ŻE W INNYCH SZPITALACH BRAKUJE MIEJSC. O CO CHODZI? POWÓD JEST ZATRWAŻAJĄCY

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBYWALE WAŻNE INFORMACJA DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW WARSZAWY. CHODZI O ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. W MIEŚCIE ZOSTANIE ZAMKNIĘTE PEWNE MIEJSCE

O tym się mówi w Polsce: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z MINISTERSTWA ZDROWIA. TYCH LEKÓW I PRODUKTÓW MEDYCZNYCH MOŻE ZABRAKNĄĆ W NASZYM KRAJU

O tym się mówi na świecie: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA OSTRZEGA. KORONAWIRUS EWOLUOWAŁ. JEST NIEBEZPIECZNIE

Z życia gwiazd: ZENEK MARTYNIUK JEST BARDZIEJ SKUTECZNY NIŻ CLEO! ZNANY WOKALISTA DISCO POLO POBIŁ GWIAZDĘ POP! CZY CLEO SIĘ POZBIERA