Jak podaje portal "Pikio", Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych szczegółami swojego prywatnego życia. Na jej Instagramie znajdziemy wiele zdjęć, których głównym bohaterem jest syn Małgosi i Radka Majdana, mały Henio. Pod jedną z ostatnich takich fotografii zawrzało.

Małgorzata Rozenek w sieci

Małgorzata Rozenek ma chyba tyle samo fanów, co i przeciwników. Zawdzięcza to swojej charyzmie i wyrazistości. Każdy kolejny projekt, w który się angażuje okazuje się sukcesem. Małgorzata Rozenek-Majdan już dawno przestała być tylko i wyłącznie "Perfekcyjną Panią Domu". Jednak to rodzina daje celebrytce największe szczęście.

Od momentu, kiedy wspólnie z Radosławem Majdanem powitali na świecie swoje wymarzone dziecko, na koncie Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie zaczął królować mały Henio. Gwiazda bardzo chętnie pokazuje macierzyństwo w swoim wydaniu, choć podpada tym części internautek. Jedno z opublikowanych przez celebrytkę zdjęć wywołało w sieci prawdziwą burzę.

Burza pod zdjęcie Henia Majdana

Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się ważną chwilą w życiu synka - pierwszym niemlecznym posiłkiem. Henryk spróbował po raz pierwszy marchewki, a jego mama przypomniała sobie jak bardzo warzywo to potrafi "ubrudzić". Nie wszystkim internautką sposobało się jednak to, że Małgosia już podaje chłopcu stałe posiłki.

Jedna z komentatorek wytknęła Małgorzacie Rozenek-Majdan, że za szybko zdecydowała się na taki krok, w końcu chłopiec jeszcze nie siedzi. Dodała również, że do roku podstawowym posiłkiem maluszka powinno być mleko. Nie był to komentarz odosobniony. Na wszystkie "dobre rady" Małgorzata postanowiła odpowiedzieć.

Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśliła, że Henryk znajduje się pod kontrolą lekarza i dodała, że jest on jej trzecim dzieckiem a "pozostała dwójka żyje".

Co sadzicie o takiej odpowiedzi Małgorzaty Rozenek-Majdan?

To też może cię zainteresować: Niepokojące wieści o stanie zdrowia wokalisty zespołu Budka Suflera. Mierzy się z poważną chorobą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Twoje dziecko nie uczęszcza do szkoły z powodu pandemii koronawirusa? Już od dziś możesz starać się o dodatkowy zasiłek opiekuńczy

O tym się mówi: Rafał Trzaskowski wyszedł naprzeciw stołecznym przedsiębiorcom. Opłata dla handlowców została zmniejszona niemalże do zera. Teraz wynosi tylko 1 grosz