Budka Suflera to jeden z tych zespołów, które zna każdy. Formacja istnieje od 1974 roku, a jej założycielami byli Romuald Lipko oraz Krzysztof Cugowski.

Okazuje się, że jeden z członków zespołu musi zmierzyć się z poważną chorobą, która na pewien czas wyklucza jego dalszą aktywność zawodową. Co mu jest?

Budka Suflera. Źródło: Youtube
Budka Suflera. Źródło: Youtube

Wokalista Budki Suflera jest chory

Według informacji, które uzyskał Super Express, wokalista, 72-letni Felicjan Andrzejczak, jest chory. Nie wiadomo, jak długo potrwa jego całkowity powrót do zdrowia. Co mu jest?

Okazuje się, że piosenkarz zapamiętany przez fanów zespołu choćby z utworu „Jolka, Jolka” ma poważne problemy ze zdrowiem, o których poinformował na swoim Facebookowym profilu.

Felicjan Andrzejczak jest zarażony koronawirusem. Fani dowiedzieli się o tym z jego profilu, a także z oświadczenia zespołu Budka Suflera.

Budka Suflera. Źródło: Youtube
Budka Suflera. Źródło: Youtube

Chory wokalista podkreślił, by pamiętać o tym, jak ważne jest zdrowie – szczególnie teraz, w dobie pandemii.

Pozostali członkowie zespołu wydali oświadczenie, w którym informowali o kwarantannie Felicjana Andrzejczaka, a także przesłali mu wyrazy wsparcia, zadeklarowali pomoc, jeśli będzie potrzeba, i życzyli rychłego powrotu do zdrowia.

„Szybko do nas wracaj Stary” – napisali.

My również życzymy szybkiego wyzdrowienia.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: W JEDNYM ZE SZPITALI JEDNOIMIENNYCH STOJĄ PUSTE ŁÓŻKA, MIMO ŻE W INNYCH SZPITALACH BRAKUJE MIEJSC. O CO CHODZI? POWÓD JEST ZATRWAŻAJĄCY

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBYWALE WAŻNE INFORMACJA DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW WARSZAWY. CHODZI O ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. W MIEŚCIE ZOSTANIE ZAMKNIĘTE PEWNE MIEJSCE

O tym się mówi w Polsce: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z MINISTERSTWA ZDROWIA. TYCH LEKÓW I PRODUKTÓW MEDYCZNYCH MOŻE ZABRAKNĄĆ W NASZYM KRAJU

O tym się mówi na świecie: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA OSTRZEGA. KORONAWIRUS EWOLUOWAŁ. JEST NIEBEZPIECZNIE

Z życia gwiazd: ZENEK MARTYNIUK JEST BARDZIEJ SKUTECZNY NIŻ CLEO! ZNANY WOKALISTA DISCO POLO POBIŁ GWIAZDĘ POP! CZY CLEO SIĘ POZBIERA