22 kwietnia 2017 roku Witold Pyrkosz odszedł z tego świata. Fani aktora z bólem przyjęli tą wiadomość. Zmarł on nagle wskutek udaru, który z kolei nastąpił w wyniku komplikacji po zapaleniu płuc.

Zarówno telewidzowie, rodzina, jak i przyjaciele Witold Pyrkosza z planu nie kryli swojej rozpaczy. Śmierć lubianego aktora szczególnie dotknęła fanów serialu „M jak miłość”. Aktor wcielał się tam w postać Lucjana Mostowiaka.

Witold Pyrkosz. Źródło: pomponik.pl
Witold Pyrkosz. Źródło: pomponik.pl
Witold Pyrkosz. Źródło: pomponik.pl

Witold Pyrkosz wyjątkowo nie lubił pewnej aktorki z serialu „M jak miłość”

Witold Pyrkosz był znanym i lubianym mężczyzną. Inni aktorzy i członkowie ekipy serialu „M jak miłość” również darzyli go sympatią. Jednak nie wszyscy, jedna z aktorek miała z nim na pieńku.

Okazuje się, że Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Witold Pyrkosz mieli ze sobą konflikt. Dopiero całkiem niedawno wyszedł on na jaw.

Aktorzy poznali się na planie „Janosika”, gdyż Agnieszka często odwiedzała tam swojego męża. Ponoć już wtedy się nie polubili. Kobieta bała się, że imprezowy Pyrkosz namówi w końcu na libację jej ukochanego.

Ewa Lemańska i Marek Perepeczko. Źródło: interia.pl
Ewa Lemańska i Marek Perepeczko. Źródło: interia.pl

Ten konflikt był skrywany przez lata

Gdy Agnieszka Perepeczko otrzymała rolę w „M jak miłość”, Pyrkosz był dość zdenerwowany tym faktem. Obydwoje zachowali się jednak jak profesjonaliści i nie dali tego poznać telewidzom. Pomiędzy nagraniami kompletnie ze sobą nie rozmawiali.

Ten konflikt musiał mieć korzenie w przeszłości, lecz całą prawdę znało tylko tych dwoje (…) trzeba więc zamknąć ten rozdział

-powiedziała jedna z aktorek serialu „M jak miłość”.

Witold Pyrkosz. Źródło: film.interia.pl
Witold Pyrkosz. Źródło: film.interia.pl
Witold Pyrkosz. Źródło: film.interia.pl

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO