Jak podaje portal "Pomponik", Małgorzata Potocka podzieliła się ze swoimi wielbicielami radosną nowiną. Aktorka już niebawem zostanie babcią! Potocka zdradziła także, jak się o tym dowiedziała.

Małgorzata Potocka pęka z dumy

Małgorzata Potocka nie kryje radości z faktu, że jej córka Weronika Ciechowska już w marcu przyszłego roku powita na świecie swoją pierwszą pociechę. Córa Potockiej na codzień przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka wspólnie ze swoim mężem Victorem Alexandrem Polanco, za którego wyszła ponad rok temu. Weronika ma za sobą już jedno nieudane małżeństwo - w 2014 roku powiedziała sakramentalne "tak" Charlesowi Weissowi.

YouTube

Przyszła babcia pęka z dumy i już zaoferowała przyszłym rodzicom, że chętnie pomorze im w opiece nad maleństwem. Jak informuje "Życie na gorąco", Małgorzata Potocka ma w planach wyprawę za ocean by mogła zająć się wnukiem.

O ciąży swojej ukochanej córki, Małgorzata Potocka dowiedziała się w wyjątkowych okolicznościach. Kiedy tylko aktorka dowiedziała się, że jej córka przylatuje z USA wynajęła dla nich apartament nad Bałtykiem. Obie kochają polskie morze i nie wyobrażają sobie lepszego miejsca na wspólne spędzenie czasu.

YouTube

O tym, że Weronika i Victor zostaną rodzicami poinformowali swoich bliskich w czasie uroczystej kolacji w restauracji, z której rozciągała się niesamowita panorama na zatokę.

Gratulujemy przyszłym rodzicom oraz dumnej babci!

To też może cię zainteresować: Dorota Wellman nie spodziewała się, że wywoła takie emocje. Wszystko przez jedno zdjęcie, które obnażyło jej zachowanie. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W tym roku osiągniemy jeszcze milion zakażeń w Polsce? Eksperci szacują przyrost zakażeń na najbliższe kilka miesięcy

O tym się mówi w Polsce: Sejm zakończył w końcu pracę nad projektem ustawy, na którą czekamy od kwietnia. Kto będzie mógł otrzymać 1500 zł miesięcznie

O tym się mówi na świecie: Watykan wydał oficjalne oświadczenie w sprawie Bożego Narodzenia. O co chodzi