Małgorzata Kożuchowska zdaje się nie być najlepiej nastawiona do zatrudniania celebrytów do produkcji filmowych. Temat gry osób niemogących się poszczycić dyplom akademii teatralnej czy szkoły filmowej w filmach czy serialach w Polsce jest dość śliski i wielu dyplomowanych aktorów wielokrotnie go poruszało, często spotykając się z negatywnymi komentarzami.

Jednak udział naturszczyków w produkcji filmowej wychodzi z różnym skutkiem – czasem udaje się odkryć samorodny talent, w innych przypadkach taka sytuacja może doprowadzić do totalnej klapy filmu czy serialu. Jednak co na temat grania przez Małgorzatę Rozenek-Majdan w nowym obrazie Patryka Vegi powiedziała jedna z uwielbianych aktorek Polaków, Małgorzata Kożuchowska? Jej wypowiedź nie należy do niesamowicie pozytywnych, delikatnie mówiąc.

Małgorzata Kożuchowska w mocnych słowach o grze aktorskiej Małgorzaty Rozenek-Majdan! Gwiazda TVN zagra u Patryka Vegi, bardziej przychylny Antek Królikowski

Małgorzata Rozenek-majdan nawet po urodzeniu trzeciego syna nie przystopowała ani na chwile i z radością przyjęła propozycję roli w nowym filmie Patryka Vegi. TO dla niej ekranowy debiut i wiadomo, że stara się jak najlepiej podejść do tego zadania.

Portal Jastrząb Post postanowił kilka dni temu zapytać Małgorzatę Kożuchowską, która również zagrała nie raz u Vegi, jak ocenia angaż gwiazdy TVN do nowej produkcji reżysera.

„Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi” – dość chłodno i z przekąsem oceniła aktorka, cytowana przez Radio Zet.

Trochę bardziej entuzjastycznie do pomysłu Vegi, by obsadzić w jednej z głównych ról Rozenek-Majdan podchodzi Antek Królikowski, który prywatnie zna celebrytkę.

„Wiem, o czym jest ten film. Znam scenariusz, rozmawiałem z Małgosią i Patrykiem. Jestem ciekaw, jak oni to zrobią. Jest to duże wyzwanie dla Małgosi, ale na pewno sobie poradzi. Jak z nią jakiś czas rozmawiałem, to była bardzo podekscytowana. Wierzę, że im się ta współpraca fajnie klei i że zrobią dobry, fajny film” - podsumował Antoni.

Jak informował portal "Życie ": IGA ŚWIĄTEK Z INTRATNĄ PROPOZYCJĄ REKLAMOWĄ DUŻEGO KONCERNU? NA TAKĄ STAWKĘ MOŻE PODOBNO LICZYĆ TYLKO ROBERT LEWANDOWSKI, ZAWROTNA SUMA ROBI WRAŻENIE

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” W SAMYM CENTRUM GROŹNEJ SYTUACJI. SAMOCHÓD MIAŁ BLISKIE SPOTKANIE Z AUTOBUSEM, MOGŁO SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Portal "Życie" pisał również: UWIELBIAŁA JĄ CAŁA POLSKA, DO KOŃCA UKRYWAŁA NIESAMOWITY SEKRET. HANKA BIELICKA ZDECYDOWAŁA SIĘ TO UJAWNIĆ, WIELE OSÓB NIE WIEDZIAŁO, CO POWIEDZIEĆ