Reklamodawcy mają wprost zasypywać Barbarę Kurdej-Szatan propozycjami reklamowymi po tym, jak kilka tygodni temu na świat przyszedł jej synek, Henryk. Aktorka po raz drugi została mama i obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim, chcąc zająć się dzieckiem. Jednak w ostatnim czasie na jej konto – od chwili urodzenia Henryka, czyli od miesiąca – na jej konto miało spłynąć aż 200 tysięcy złotych. Jak to możliwe? To zarobki na Instagramie!

Barbara Kurdej-Szatan szybko zaczęła cieszyć się wielką popularnością, a jej udział w „M jak Miłość” przyczynił się do wzrostu zainteresowania jej osobą w ciągu ostatnich latach. „Blondynka z reklamy sieci komórkowej” dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek i ulubionych gwiazd Polaków.

Barbara Kurdej-Szatan wzbogaciła się o 200 tysięcy złotych? Sensacyjne doniesienia jednego z tabloidów, chodzi o synka gwiazdy „M jak Miłość”

Aktorka jest również bardzo aktywna na Instagramie, a jej konto śledzi aż 1,3 miliona osób, niemal każdy jej post potrafi cieszyć się zainteresowaniem na poziomie 100 tysięcy polubień. Reklamodawcy mają zatem ciągnąć do Barbary Kurdej-Szatan i zabiegają o to, aby reklamowała ich produkty na zdjęciach. Przez ciążę i narodziny dziecka Barbara Kurdej-Szatan stała się jeszcze bardziej atrakcyjna na rynku reklamowym.

Aktorka miała sporo zarobić w ostatnim miesiącu właśnie na współpracy marketingowej. Na Instagramie gwiazdy pojawia się coraz więcej zdjęć z treściami reklamowymi. Aktorka zareklamowała m.in. wózek dla dziecka, nosidełko, ciuszki, zabawki, a także krem do twarzy dla maleństwa.

Okazuje się, że za jedną reklamę może zarobić nawet 50 tysięcy złotych, a z racji tego, że reklam było więcej „SE” wyliczył, że w miesiąc aktorka otrzymała około 200 tysięcy złotych.

Jak informował portal "Życie ": IGA ŚWIĄTEK Z INTRATNĄ PROPOZYCJĄ REKLAMOWĄ DUŻEGO KONCERNU? NA TAKĄ STAWKĘ MOŻE PODOBNO LICZYĆ TYLKO ROBERT LEWANDOWSKI, ZAWROTNA SUMA ROBI WRAŻENIE

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” W SAMYM CENTRUM GROŹNEJ SYTUACJI. SAMOCHÓD MIAŁ BLISKIE SPOTKANIE Z AUTOBUSEM, MOGŁO SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Portal "Życie" pisał również: UWIELBIAŁA JĄ CAŁA POLSKA, DO KOŃCA UKRYWAŁA NIESAMOWITY SEKRET. HANKA BIELICKA ZDECYDOWAŁA SIĘ TO UJAWNIĆ, WIELE OSÓB NIE WIEDZIAŁO, CO POWIEDZIEĆ