Jak powszechnie wiadomo, Dorota Szelągowska należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez Polaków osobowości telewizyjnych.

Kobieta dzięki swojej charyzmie, wspaniałemu poczuciu humoru i dystansie do świata zyskała grono wiernych i zaufanych fanów, którzy z wielką chęcią i zainteresowaniem śledzą każde poczynania gwiazdy, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Dorota Szelągowska jest córką Katarzyny Grocholi – jednej z najbardziej uznanych i wybitnych polskich pisarek.

Dorota Szelągowska. Źródło: Youtube
Dorota Szelągowska. Źródło: Youtube

Prezenterka telewizyjna od początku swojej kariery prowadziła wiele programów, jednak od roku 2014 zaczęła prowadzić program „Dorota was urządzi”, w którym zmienia mieszkania Polaków przeprowadzając w nich całkowitą metamorfozę. To właśnie z tym programem jest teraz najbardziej kojarzona.

Dorota Szelągowska odniosła się do medialnych plotek o rozwodzie

Niedawno w mediach pojawiły się plotki na temat kolejnego rozwodu Doroty, która podobno złożyła już pozew. Byłoby to trzecie nieudane małżeństwo prezenterki.

Co więcej, Pudelek przypomina, że Dorota Szelągowska zmaga się z kontuzją – wysuniętym dyskiem oraz pękniętą przepukliną w kręgosłupie. Musi poradzić sobie także z wyprowadzką najstarszego dziecka.

Dorota Szelągowska. Źródło: Youtube
Dorota Szelągowska. Źródło: Youtube

Po tygodniach plotek Szelągowska postanowiła w końcu odnieść się do pogłosek.

- Nie śledzę plotek o sobie. Ludzie piszą te rzeczy, żeby zarabiać i to od nas zależy, czy je czytamy, czy omijamy. Jak ktoś ma ochotę coś napisać, może to zrobić, ponieważ jest wolność słowa - oczywiście do pewnych granic – mówiła.

- Nie mam wpływu na to, że za jakiś czas na świecie zabraknie wody. Podobnie nie mam wpływu na to, co ktoś o mnie napisze. Mogę po prostu tego nie czytać.

- Mam 40 lat i udało mi się stworzyć wokół siebie zaufane grono przyjaciół. Moja rodzina też jest cudowna. W konsekwencji mam z kim rozmawiać o rzeczach prywatnych i intymnych. Nie przyszłoby mi do głowy, żeby rozmawiać o nich z obcymi ludźmi – zaznaczyła.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE SKRADZIONEJ ŁODZI. SPRAWCY USŁYSZELI ZARZUTY. JAK WYGLĄDA FINAŁ AKCJI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRAKÓW: JEDNA Z SIŁOWNI ZNALAZŁA SPOSÓB NA OBEJŚCIE PRZEPISÓW ZWIĄZANYCH Z KORONAWIRUSEM I NADAL DZIAŁA. JAK SPRAWĘ OCENIŁA POLICJA

O tym się mówi w Polsce: PILNY KOMUNIKAT MINISTRA ZDROWIA, POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ. W PRZYSZŁYM TYGODNIU DOJDZIE DO DUŻYCH ZMIAN, ISTOTNE INFORMACJE

O tym się mówi na świecie: HARRY MA SIĘ STAWIĆ U KRÓLOWEJ ELŻBIETY II. ZAPROSZENIE DO PAŁACU NIE OBEJMUJE JEDNAK MEGHAN MARKLE. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: SKĄD WZIĄŁ SIĘ FENOMEN ELŻBIETY JAWOROWICZ? PO LATACH WYZNAŁA SWÓJ NAJWIĘKSZY SEKRET. FANI BĘDĄ ZDUMIENI