Dorota Szelągowska może się cieszyć ogromnym zaufaniem i sympatią widzów od wielu lat. Naczelna projektantka wnętrz przeprowadza wielkie remonty w domach Polaków dzięki realizacji swoich licznych programów lifestylowych w stacji TVN. Sama również może się pochwalić niesamowitymi wnętrzami własnego domu.

Jednak w jej prywatnym życiu nastał trudny okres. Niedawno do mediów trafiła informacja o tym, że gwiazda rozwodzi się po raz trzeci. Wiadomo już, dlaczego córka Katarzyny Grocholi rozstała się z mężem i ojcem swojej córeczki!

Dlaczego Dorota Szelągowska się rozwodzi? Media podały przyczyny rozstania

Jeden z tygodników podał informację o przyczynach rozwodu Doroty Szelągowskiej z trzecim mężem. To smutne wieści!

Nie da się ukryć, że odmieniająca wnętrza domów Polaków Dorota Szelągowska lubi również chwalić się tym, jak wyglądają jej własne cztery ściany. Szczególnym zainteresowaniem fanów cieszy się jej kuchnia, która nie od dziś wiadomo, jest sercem każdego domostwa. Dorota Szelągowska postawiła na złoto, granat, biel i róż, a jej kuchnia jest wykończona w niezwykle eleganckim stylu. Gwiazda lubi również świeże kwiaty, które dodatkowo ożywiają wnętrze.

Jednak w życiu prywatnym Doroty Szelągowskiej nie dzieje się dobrze – gwiazda rozwodzi się z trzecim mężem, z którym kilka lat temu doczekała się drugiego dziecka, córeczki.

Co jednak było przyczyną rozstania? Media i fani Szelągowskiej długo dociekali, co mogło stać za tą decyzją. Jak podaje jednak tygodnik „Na Żywo” chodzi o męża projektantki. Miał mieć pretensje do żony. O co?

"Nie podobało mu się, że ukochana odkrywa przed kamerą sekrety z jego życia" – czytamy w tygodniku, cytowanym przez portal Smakosze.

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI