Na wsi nie ma… nudy i słodkiego lenistwa, a praca zaczyna się już we wczesnych godzinach porannych. W poprzednim tygodniu TVP 1 nie wyemitowała nowego odcinka, zatem na niedzielny epizod trzeba było czekać dwa tygodnie. Jak kandydatki i kandydaci rolników i rolniczki poradzili sobie z zadaniami typowymi dla życia na wsi?

U Dawida od samego rana było nieprzyjemnie, gdyż dzień wcześniej wieczorem wydarzyły się nieprzyjemne sytuacje. Dawid miał zawrzeć pakt z Martyną, co nie spodobało się Agnieszce i Magdzie. Agnieszkę bolał fakt, że nie miała okazji jeszcze bliżej poznać Dawida i stwierdziła, że „zachowuje się inaczej przed kamerą, a inaczej na żywo”, dodając, że ma parcie na szkło!

Martyna chciała, aby wyjaśnił sprawę z resztą kandydatem, ale Agnieszka była zdecydowana wyjechać z domu rolnika.

Dawid

Jeżeli myśleliście, że sytuacja u Dawida się uspokoi, to na razie nic z tego...

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Sunday, October 18, 2020

Niespotykana sytuacja w „Rolnik szuka żony 7”. Jedna z kandydatek chce odejść z programu, w domu Dawida narodził się konflikt. Za rolnikami pierwsze randki

Magda za to postanowiła obudzić swoich kandydatów już o 6.50 i zdumiona zauważyła, że wszyscy są już na nogach. Panowie sprzątnęli koryta, a Mateuszowi udało się zaprzyjaźnić z bykami, co Magdzie bardzo się podobało. Po południu kandydaci postanowili stworzyć zawody w przerzucaniu kół, a nagroda to buziak od Magdy! Komu udało się wygrać? To dopiero w kolejnym odcinku.

Maciej postanowił zaangażować panie do odganiania szpaków z czereśni, ale zauważył, że Monika odsunęła się od grupy i nie interesuje się sprawami wsi. Jak wyjaśniała nauczycielka, reszta dziewczyna ma większą siłę przebicia, a ona woli kontakty sam na sam.

Paweł postanowił urządzić grilla dla dziewczyn, który potrwał aż do 1 w nocy. Widać, że rolnik lgnie do Marty. - Na tą chwilę Marta jest bliska mojemu typowi. Jest spokojna, chciałbym ją lepiej poznać – stwierdził. Kandydatki zajmowały się krowami, nawet je wydoiły. Po obiedzie Paweł zaprosił na randkę Natalię.

Józef odrobinę się uspokoił, jednak pozwolił sobie na lekko erotyczny żarcik w stronę Apolonii, której zasugerował, że może pomóc jej się ubrać. Jednak panie niespecjalnie się dogadują, a jak mówi Apolonia, Ewa jest bardzo zaborcza wobec Józefa.

Plan

A Wy jak myślicie? Plan?

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Sunday, October 18, 2020

Jak informował portal "Życie ": IGA ŚWIĄTEK Z INTRATNĄ PROPOZYCJĄ REKLAMOWĄ DUŻEGO KONCERNU? NA TAKĄ STAWKĘ MOŻE PODOBNO LICZYĆ TYLKO ROBERT LEWANDOWSKI, ZAWROTNA SUMA ROBI WRAŻENIE

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” W SAMYM CENTRUM GROŹNEJ SYTUACJI. SAMOCHÓD MIAŁ BLISKIE SPOTKANIE Z AUTOBUSEM, MOGŁO SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Portal "Życie" pisał również: UWIELBIAŁA JĄ CAŁA POLSKA, DO KOŃCA UKRYWAŁA NIESAMOWITY SEKRET. HANKA BIELICKA ZDECYDOWAŁA SIĘ TO UJAWNIĆ, WIELE OSÓB NIE WIEDZIAŁO, CO POWIEDZIEĆ