Dagmara Kaźmierska zwykła zaskakiwać swoich fanów nieustannie, jednak tym razem sposób w jaki to zrobiła naprawdę zdumiał wszystkich, którzy zobaczyli nagranie celebrytki na Instagramie. Niewiele kobiet byłoby w stanie publicznie pokazać się tak jak je natura stworzyła. Wiele osób w ogóle nie spodziewało się zobaczyć coś podobnego, fani Królowej Życia” byli kompletnie zdumieni!

Główna gwiazda serialu TTV znana jest nie tylko z mocnego charakteru, kontrowersyjnych opinii, a także niesamowitego poczucia humoru, ale jej nieodłącznym atrybutem jest przy tym bardzo wyrazisty wizerunek. W „Królowych Życia” nie sposób zobaczyć ją bez makijażu, sztucznych rzęs, czy bez ułożonych włosów. Czerwona szminka stała się jej symbolem. Zatem to, jak postanowiła zaprezentować się fanom teraz naprawdę musiało nieźle zdziwić osoby, które zobaczyły to nagranie na Instagramie celebrytki.

Dagmara Kaźmierska bez makijażu na Instagramie. Gwiazda miała wielką odwagę!

Nie da się ukryć, że Dagmara Kaźmierska starannie dba o swój wizerunek i praktycznie nie można jej zobaczyć bez pełnego makijażu i doklejonych sztucznych rzęs. Nawet, jeśli założy tylko dres.

Zatem obserwatorów celebrytki na Instagramie mocno zaskoczyło nagranie, które pokazała w relacjach na Instagramie. Dagmara postanowiła umilić czas swoim fanom podczas poranka i w trakcie porannej pielęgnacji cery zaśpiewała do kamery w smartfonie piosenkę Ralpha Kamińskiego.

„Nie patrzcie na mnie. Bez rzęs dramat, ale to nieistotne. Później dokleję” - wyznała gwiazda, cytowana przez Pikio.

Od tej strony kompletnie jej nie znaliśmy, trzeba mieć odwagę, aby będąc znaną osobą pokazać się w całkowicie naturalnej odsłonie, z wszelkimi niedoskonałościami.

Jak informował portal "Życie ": IGA ŚWIĄTEK Z INTRATNĄ PROPOZYCJĄ REKLAMOWĄ DUŻEGO KONCERNU? NA TAKĄ STAWKĘ MOŻE PODOBNO LICZYĆ TYLKO ROBERT LEWANDOWSKI, ZAWROTNA SUMA ROBI WRAŻENIE

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” W SAMYM CENTRUM GROŹNEJ SYTUACJI. SAMOCHÓD MIAŁ BLISKIE SPOTKANIE Z AUTOBUSEM, MOGŁO SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Portal "Życie" pisał również: UWIELBIAŁA JĄ CAŁA POLSKA, DO KOŃCA UKRYWAŁA NIESAMOWITY SEKRET. HANKA BIELICKA ZDECYDOWAŁA SIĘ TO UJAWNIĆ, WIELE OSÓB NIE WIEDZIAŁO, CO POWIEDZIEĆ