Nie da się ukryć, że Blanka Lipińska i Baron byli jedną z najgorętszych par show-biznesu, a informacje na temat ich miłości były niezwykle chętnie czytane przez Polaków. Jednak ostatnio pisarka i celebrytka wyjechała do Egiptu z grupą przyjaciół, a podczas wyprawy na zdjęciach próżno było szukać samego Barona.

Gdy fani zapytali Lipińską, gdzie jest jej ukochany szybko wyszło na jaw, że zakochani zdecydowali się rozstać. O fakcie powiedziała sama autorka 365 dni.

„Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół” – pisała w mediach społecznościowych, cytowana przez JastrząbPost.

Blanka Lipińska o radzie, jakiej udzielił jej brat, Jakub. Co powiedział ukochanej siostrze?

Koniec miłości nigdy nie jest łatwy, a Blanka Lipińska próbuje poskładać złamane serce na wakacjach. Zdradziła również, że jej brat powiedział jej kilka słów prawdy, co usłyszała od Kuby?

Blanka Lipińska wróciła już z wojaży do kraju i w sobotę po raz ostatni podzieliła się z fanami zdjęciami z wyprawy w Egipcie. Spędzając czas na jachcie w bikini w opisie fotografii zdradziła, że jej brat postanowił powiedzieć jej kilka cennych słów.

„Mój brat powiedział mi dzisiaj genialną rzecz, tak prostą, a tak ważną… – Rybka…życie to PODRÓŻ, nie WYŚCIG” – napisała na Instagramie.

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI