Ależ ten czas szybko leci! Wielu z nas pamięta sesję okładkową do magazynu Viva! kilka lat temu, która towarzyszyła obszernemu wywiadowi z Katarzyną Figurą, w którym gwiazda opowiadała o swojej rodzinie. Choć aktorka po długiej batalii rozwiodła się nareszcie z Kaiem Schoenhalsem to córki do dziś stanowią dla niej wielką pociechę i wsparcie. Koko i Kaszmir nie wyglądają już tak, jak na pamiętnym zdjęciu z okładki magazynu, bo bardzo wyrosły! 18 i 15-latka to już młode kobiety!

Koko i Kaszmir mieszkają od kilku lat ze swoją sławną mamą nad morzem, gdyż właśnie w Trójmieście Katarzyna Figura znalazła spokój po rozwodzie. Tu również zaangażowała się w działalność lokalnych teatrów, w tym zespołu artystycznego Teatru Wybrzeże, jest również wykładowcą w Szkole Filmowej w Gdyni. Dziewczyny mają konto na Instagramie, gdzie można zobaczyć jak wyglądają dziś. Podobne do sławnej mamy? Z pewnością!

Tak wyglądają dziś córki Katarzyny Figury! Koko i Kaszmir bardzo wyrosły!

Rozwód z eks mężem okazał się być wybawieniem dla aktorki, która nareszcie odnalazła spokój. Jej decyzję pochwaliła nawet teściowa!

„Moja teściowa powiedziała: „to najlepsze, co mogłaś w życiu zrobić”. Jest naprawdę zachwycona sposobem, w jaki pokierowałam losami mej najbliższej rodziny - mówię o swej mamie i córkach. Tylko syn pozostał w Warszawie, ale często do nas przyjeżdża” - mówiła w wywiadzie dla „Twojego imperium”.

Dziewczynki odnalazły się nad morzem, dobrze się uczą, poznały nowych przyjaciół. Koko i Kaszmir świetnie się zaaklimatyzowały, cieszy je również to, że mama świetnie sobie radzi. Obie córki Kasi Figury są bardzo dojrzałe i często wyjeżdżały do USA, aby spotkać się z ukochaną babcią Dorothy. W tym roku będzie to jednak niemożliwe przez pandemię, ale regularnie się z nią kontaktują.

Pierwsza z córek Kasi Figury, Koko urodziła się w 2002 roku, druga, Kaszmir trzy lata później.

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI