Małyszowie od długiego czasu pozostają bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie pokazują fanom nie tylko swoje zawodowe sukcesy, ale także życie prywatne. Na Instagramie Izy Małysz można zobaczyć zdjęcia z wakacyjnych wojaży z mężem i córką, a także to, jak spędza wolne chwile.

Nieczęsto można jednak zobaczyć na social mediach zarówno samego Adama Małysza, jak i jego żony Izy zdjęcia wnętrz ich domu. Wiele osób chciałoby wiedzieć, jak mieszka dziś „Orzeł z Wisły”, jednak Małyszowie pilnują, aby zbyt wiele prywaty nie dostało się do opinii publicznej.

Jednak na Instagramie Izy Małysz można zobaczyć zdjęcie dokumentujące zmiany, jakie zaszły w ich domu. Powód? Nastanie jesieni! Czyżby Iza Małysz była „jesieniarą”?

Jesień zagościła w domu Małyszów. Iza Małysz pochwaliła się nowymi zdjęciami na Instagramie

Czyżby Iza Małysz była „jesieniarą”? wiele na to wskazuje, gdyż dom Małyszów przeszedł sezonową metamorfozę!

Iza Małysz postanowiła pokazać, jak obecnie wygląda salon państwa Małyszów i zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć bukiet w jesiennych barwach. Wśród nich piękna jarzębina. Małyszowie zaczęli już palić w kominku, gdyż zrobiło się dość zimno!

„Jesienne klimaty…”. – możemy przeczytać w podpisie zdjęcia, cytowanym przez Plotek.

Jednak fotografia pokazuje, że Małyszowie są fanami stonowanych barw, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. W ich salonie dominuje beż, kamień, a także jasna drewniana podłoga. Trzeba przyznać, że mają dobry gust!

fot. Instagram

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI