To piękne miesiące dla Emilii Komarnickiej-Klynstry, gdyż od jakiegoś czasu wiadomo, że aktorka jest w drugiej ciąży i spodziewa się wraz z mężem Redbadem Klynstrą kolejnego dziecka.

Na najnowszych zdjęciach aktorka znana przede wszystko z „Na dobre i na złe”, a także serialu „Ranczo” wygląda naprawdę kwitnąco, a tło złotej polskiej jesieni dopełnia obrazka. Tak październikowe dni spędza Emilia Komarnicka!

Emilia Komarnicka korzysta z jesiennej aury. Ciężarna aktorka pochwaliła się zdjęciem na tle złotej polskiej jesieni!

Aktorka wygląda kwitnąco w ciąży i właśnie pochwaliła się najnowszymi zdjęciami w odmiennym stanie. Urokliwe okoliczności przyrody zachwyciły fanów gwiazdy!

Mimo pandemii polskie gwiazdy dają się porwać pięknym jesiennym krajobrazom i z wielką chęcią ruszają w plener, aby móc nacieszyć się jeszcze ciepłym słońcem i kolorami jesieni czy uzbierać kasztany.

Emilia Komarnicka-Klynstra postanowiła uwiecznić te piękne momenty na zdjęciach, którymi pochwaliła się w sieci. Fani aktorki są zachwyceni! Obecnie gwiazda odpoczywa ze względu na drugą ciążę. Aktorka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą, a w ciąży po raz pierwszy publicznie pokazała się w trakcie festiwalu w Opolu na początku września.

„Jesienne nastroje. Nas dwoje” - napisała gwiazda uwielbianego przez Polaków serialu TVP pod fotografią na tle urokliwego, jesiennego ogrodu, cytowana przez "Super Express". Czyżby to „dwoje” znaczyło, że aktorka spodziewa się chłopca?

Trzeba przyznać, że fani aktorki są jej oddani i gratulują ciąży, a także cieszą się jej szczęściem!

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI