Nowy odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo” już w sobotę i zapowiada się, że będzie obfitował w wielkie niespodzianki! Już w kolejnym epizodzie będzie można zobaczyć w roli legendy przedwojennej Polski Czadomana, czyli Pawła Dudka. Gwiazdor disco polo pokazuje niebywały talent do metamorfoz, czym zachwyca nie tylko publiczność, ale i jurorów. Nawet surowa zazwyczaj Małgorzata Walewska jest pod ogromnym wrażeniem uczestnika!

Czadoman w programie pokazał, ze jest wszechstronnie utalentowany i odznacza się również wielkimi zdolnościami aktorskimi. W kogo wcieli się tym razem?

Czadoman w „Twoja twarz brzmi znajomo” da czadu! Wcieli się w sławną przedwojenną gwiazdę!

Czadoman zdecydowanie króluje w nowej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”! Muzyk dość polo pokazał się w nowym odcinku jako legenda Polski przed wojną! To prawdziwy król metamorfoz.

Okazuje się, że Pawłowi Dudkowi powierzono wcielenie się tym razem w nikogo innego jak wielką gwiazdę sprzed drugiej wojny światowej, czyli Eugeniusza Bodo! Jak rpzypomina „Super Express”, znany aktor i śpiewak do dziś uważany jest za jedną z największych postaci sceny artystycznej przedwojnia, więc przed Czadomanem nie lada wyzwanie!

Jednak jak pokazał już wcześniej żadne zadanie nie jest dla niego trudne w ulubionym talent show Polaków emitowanym od wielu lat na antenie Polsatu. Wcielił się już w Danutę Rinn, a jego brawurowe wykonanie utworu Magdy Umer powaliło jurorów i publiczność na kolana. Czy tym razem uda mu się tak samo wprawić w zachwyt odbiorców! Jesteśmy o tym przekonani!

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI