Ależ ten czas leci! Jeszcze wiele osób pamięta Oliwię Bieniuk w ramionach swojej mamy, a dziś nastolatka odlicza już dni do swojej osiemnastki. Oliwia Bieniuk to najstarsze dziecko i jedyna córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Nie da się ukryć, że dziewczyna coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie, a odkąd media dowiedziały się, że chciałaby pójść drogą swojej mamy to nieustannie rozpisują się o córce zmarłej aktorki.

Oliwia Bieniuk prężnie działa w fotomodelingu, a jej niekwestionowana uroda odziedziczona po mamie i tacie powoduje, że otrzymuje coraz więcej propozycji współpracy. Niedawno udzieliła również obszernego wywiadu dla magazynu Viva!, w którym przekonywała, że tęskni za mamą i ma nadzieję, że gdyby żyła to wspierałaby ją w dążeniu do realizacji celów i marzeń.

Oliwia Bieniuk opowiedziała o tym, jak spędzi osiemnaste urodziny!

Nie da się ukryć, że jej wielkie marzenie o wejście w świat aktorstwa ma szanse się spełnić. Dziewczyna od wielu miesięcy gromadzi coraz większą liczbą obserwatorów na Instagramie, a nawet ma za sobą debiut w filmie krótkometrażowym zrealizowanym przez jednego z Youtuberów.

Oliwia już 18 października będzie obchodzić swoje osiemnaste urodziny, a serwis Plotek zapytał ją o to, jak spędzi ten wyjątkowy dzień wejścia w dorosłość. Dziewczyna nie ma zamiaru wyprawiać hucznej imprezy, szczególnie, że w obecnym momencie jest to niebezpieczne, a nawet niemożliwe.

„W domu pod kocem. Będę świętować w domu z moimi najbliższymi, czyli z rodzinką” – zdradziła młoda aktorka, cytowana przez serwis AlaLuna.

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI