Mimo tego, że Barbara Kurdej-Szatan czasowo pożegnała się z produkcją „M jak Miłośc” ze względu na ciążę i narodziny synka to jak informuje serwis SuperSeriale SE już wkrótce będzie można znów zobaczyć ją na ekranach TVP2!

Obecnie Joasia Chodakowska, w którą wciela się aktorka przebywa we Francji u swojego ojca. Uciekła tam z powodów sercowych i byciu oszukaną przez Michała (Paweł Deląg), a także zdrowotnych. Choć na początku myślała, że jest w ciąży to wkrótce okazało się, że to poważna choroba.

Jednak za granicą zaczęła powoli ustępować dzięki leczeniu. Kobieta planuje wrócić do Polski i znów zamieszkać w Warszawie. W 1535 odcinku dowiemy się, że w telefonie do Kingi Joasia poprosi o to, aby zachowała jej miejsce jako menadżerki bistro. Kiedy Barbara Kurdej-Szatan wróci do serialu, a tym samym na ekranach znów pojawi się Joasia Chodakowska?

Kiedy nowe odcinki z Joasią Chodakowską? Barabar Kurdej-Szatan pojawi się w „M jak Miłość” już w nadchodzącym odcinku

Joasia przebywa obecnie we Francji, gdzie choć cały czas myśli o Leszku i Michale to z jej zdrowiem jest zdecydowanie lepiej. Kinga pozna szczegóły z życia swojej przyjaciółki. Joasia zdradzi Kindze, że przebywająca u ojca z Zosią i Wojtkiem Joasia czuje się już lepiej i chodzi na długie spacery.

„Lekarz mówi, że te moje zaburzenia mógł spowodować po prostu stres. Także jak Piotrek wróci, to skop mu tyłek i już nigdy, nigdzie nie puszczaj go na tak długo, rozumiesz? Masz w końcu zadbać o siebie” – stwierdzi Joasia.

Joasia Chodakowska wróci do Polski we wrześniu i poprosi Kingę, by zachowała jej etat w bistro.

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI