Jak podaje portal "Interia", Celine Dion zachwyciła fanów zamieszczając w mediach społecznościowych swoje zdjęcie bez makijażu. Fotografię polubiło tysiące fanów, a w komentarzach zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

Celine Dion zachwyciła fanów

Pod swoim zdjęciem bez odrobiny makijażu Celine Dion zamieściła poruszający opis: "W czasie pełnym wyzwań jest niezwykle ważne, by skupić się na wszystkim, za co jesteśmy wdzięczni. Mam nadzieję, że znajdziecie chwilę spokoju, szczęścia i miłości - nie tylko dziś, ale każdego dnia".

Post piosenkarki polubiło już ponad 195 tysięcy osób. Nie brakuje również pozytywnych i pełnych pochwał komentarzy. Fani piszą, że artystka "wygląda idealnie w takiej naturalnej odsłonie", "niczym nowonarodzona" - zachwycają się wielbiciele Dion.

Temat wyglądu diwy

Kwestia wyglądu Celine Dion pojawia się w ostatnim czasie w mediach dość regularnie. Wiele osób zauważyło, że piosenkarka drastycznie schudła w ostatnim czasie. W tym kontekście pojawia się często nazwisko tancerza Pepe Munoza, z którym wokalistka miała rzekomo romans.

Kwestię swojego wyglądu Dion miała okazję skomentować już kilkukrotnie. W "Entertainment Tonight" piosenkarka zapytała dziennikarkę "czy coś jest nie tak z jej ciałem?" i na dowód tego pokazała swój biceps. Dodała również, że przez tyle lat w show biznesie zdążyła się już przyzwyczaić do krytyki.

"Jeśli nie chcesz być krytykowanym, to jesteś w złym miejscu. Podchodzę do tego pozytywnie. Zostawiam za sobą wszystko, co nie jest dla mnie dobre" - zapewniła.

A jak wam podoba się Celine Dion bez makijażu?

To też może cię zainteresować: Harry ma się stawić u królowej Elżbiety II. Zaproszenie do pałacu nie obejmuje jednak Meghan Markle. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy uczestnicy programu „Kuchenne Rewolucje” muszą płacić za udział w produkcji? Prawdę na ten temat zdradził jeden z restauratorów

O tym się mówi: Zła informacja dla osób czekających na planowe zabiegi medyczne. Będzie trzeba na nie poczekać jeszcze dłużej. Wszystkiemu winna epidemia