Kasia Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które niechętnie dzielą się z innymi swoim życiem prywatnym. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu ciężko jest znaleźć informacje z życia prywatnego. Zazwyczaj swoje relacje w mediach społecznościowych gwiazda opiera na pracy.

Kasia na co dzień spełnia się w roli matki, żony i aktorki. Dom to jej azyl. Będąc w nim, w pełni poświecą się życiu rodzinnemu i odpoczywa od zobowiązań zawodowych.

Fani, czyli osoby, które podziwiają gwiazdę, chcieliby wiedzieć o niej jak najwięcej. Nic więc dziwnego, że interesują się życiem prywatnym Kasi Cichopek oraz jej rodziny.

Kasia Cichopek pochwaliła się łazienką i… dziećmi

W swoje 38. urodziny Kasia Cichopek dodała zdjęcie z rodziną. Co ciekawe, to właśnie wtedy internauci zobaczyli po raz pierwszy twarze jej pociech.

Portal WP zwraca uwagę, że na Instagrama trafiło jeszcze nowsze zdjęcie, tym razem jest to fotka aktorki oraz dwójki jej dzieci – Adasia i Helenki.

Przy okazji można podpatrzeć, jak wygląda łazienka Kasi. Widać białe szafki, małą umywalkę, duże lustro oraz srebrne i szare akcenty. Na pierwszym planie jest jednak pasta do zębów, którą tak ochoczo reklamuje Kasia.

„W moim domu higiena jamy ustnej jest bardzo ważna. Każda mama wie, że nauka mycia zębów to wyzwanie dla rodzica, ale ważne jest, żeby dobre nawyki wdrażać jak najwcześniej” – napisała Cichopek.

View this post on Instagram

W moim domu higiena jamy ustnej jest bardzo ważna. Każda mama wie, że nauka mycia zębów to wyzwanie dla rodzica, ale ważne jest, żeby dobre nawyki wdrażać jak najwcześniej! 😁 Ostatnio testujemy nowe szczoteczki CURAPROX i muszę wam zdradzić, że to był strzał w dziesiątkę! 👌To idealny produkt dla wszystkich osób o wrażliwych dziąsłach, zarówno dzieci jak i dorosłych. Skutecznie oczyszcza powierzchnię zębów dzięki gęsto ułożonym włóknom CUREN® (5460 włókien, o średnicy 0,1 mm), a ośmiokątna rączka pomaga trzymać szczoteczkę pod właściwym kątem. U nas się sprawdza. 😊 #higienajamyustnej #myciezębów #pięknyuśmiech #białezęby #whiteteeth #hollywoodsmile #kids #momonduty

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

Tym razem nie widać twarzy dzieci, ale widać, że są już całkiem spore. Można zauważyć cudne loczki Adama i długie, gęste włosy Helenki.

Przypomnij sobie o… NAJNOWSZE INFORMACJE O OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW “CZAJKA”. ŚCIEKI PONOWNIE ZOSTANĄ ZRZUCONE DO WISŁY. O CO CHODZI? RAFAŁ TRZASKOWSKI WYJAŚNIA

Jak informował portal Życie: W JEDNYM Z POLSKICH KLASZTORÓW SYTUACJA Z POWODU KORONAWIRUSA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. NIESTETY, ZAKONNICY PRZEKAZALI BARDZO SMUTNĄ INFORMACJĘ

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: W CENTRUM ONKOLOGII WSTRZYMANO DZIAŁANIE JEDNEGO Z ODDZIAŁÓW W ZWIĄZKU Z WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONWAIRUSEM. PACJENCI NIE SĄ PRZYJMOWANI