Bilguun Ariunbaatar, czyli niegdysiejsza gwiazda TVN. Przez pierwsze miesiące od czasu, gdy pojawił się na ekranach, widzowie byli zachwyceni postacią zabawnego Azjaty.

Minęło już 10 lat, odkąd zdobył popularność. Miał swoje pięć minut, ale obecnie raczej niewielu pamięta o sympatycznym Bilguunie. Dlaczego? Czym się zajął?

Co się dzieje z Bilguunem?

Portal Pikio przypomina, że 10 lat temu zobaczyliśmy go po raz pierwszy w programie „Szymon Majewski Show”. Stał się znany na cały kraj, a także bardzo lubiany. Jego nagłe zniknięcie było zagadką dla fanów.

Bilguun Ariunbaatar. Źródło: Youtube
Bilguun Ariunbaatar. Źródło: Youtube

W „Szymon Majewski Show” odgrywał reportera stacji U1 BATOR z Mongolii (rzecz jasna, była to fikcja). Telewidzowie pokochali sympatycznego Bilguuna, a on występował w coraz to nowszych programach.

Widywaliśmy go m.in. w „Celebrity Splash”, „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz w „Tańcu z gwiazdami”. Później o nim ucichło.

Bilguun Ariunbaatar występował wtedy w teatrze oraz radiu. W 2016 roku został tatą, ale los nie miał dla niego samych dobrych chwil. Jakiś czas później zakończył związek z matką swojego dziecka i mocno to przeżył.

Bilguun Ariunbaatar. Źródło: Youtube
Bilguun Ariunbaatar. Źródło: Youtube

- Po rozstaniu pojawiły się momenty kryzysu, ale wychodzę na prostą. Dopadła mnie choroba, z którą długo walczyłem. Groziła mi egzekucja komornicza. Nie miałem pieniędzy, bo nie pracowałem, gdyż byłem chory. Udało mi się jednak spłacić zaległości – wyznał dwa lata temu.

Cierpiał na zgorzelinowe zapalenie skóry, przechodził też zapalenie płuc, przez które leżał w szpitalu. Mówiło się o nim także w temacie medialnej burzy w sprawie „dilera gwiazd”.

Jednak Bilguun nie zniknął, został wokalistą. Śpiewa w zespole Lavina. Drugim znanym członkiem formacji jest Mateusz Banasiuk, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z „Pierwszej miłości”.

Przypomnij sobie o… NAJNOWSZE INFORMACJE O OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW “CZAJKA”. ŚCIEKI PONOWNIE ZOSTANĄ ZRZUCONE DO WISŁY. O CO CHODZI? RAFAŁ TRZASKOWSKI WYJAŚNIA

Jak informował portal Życie: W JEDNYM Z POLSKICH KLASZTORÓW SYTUACJA Z POWODU KORONAWIRUSA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. NIESTETY, ZAKONNICY PRZEKAZALI BARDZO SMUTNĄ INFORMACJĘ

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: W CENTRUM ONKOLOGII WSTRZYMANO DZIAŁANIE JEDNEGO Z ODDZIAŁÓW W ZWIĄZKU Z WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONWAIRUSEM. PACJENCI NIE SĄ PRZYJMOWANI