W „Dzień Dobry TVN” doszło do sporych zmian w obsadzie prowadzących. Niestety, program śniadaniowy TVN notuje spadki oglądalności, a w ostatnim czasie współpracę z ekipą zakończyli Piotr Kraśko i Kinga Rusin.

Na ich miejsce weszła kobieca para, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga. Póki co nowe prowadzące całkiem nieźle się sprawdzają, a widzowie zapałali do nich sympatią.

Anna Kalczyńska. Źródło: Youtube
Anna Kalczyńska. Źródło: Youtube

Następne odejścia z „DDTVN”?

Niedawno dywagowano nad tym, czy ze śniadaniówki odejdzie Dorota Wellman – jedna z ulubionych prowadzących, która świetnie sobie radzi na antenie razem z Marcinem Prokopem. Wszystko przez jeden wywiad, w którym mówiła, że zaproponowała władzom TVN stworzenie zupełnie nowego, kobiecego programu.

- Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń. To oni nie wiedzą, co tracą – mówiła wtedy. Na razie jednak nie odeszła ze stacji.

Teraz portal WTV zapowiada, że mąż Anny Kalczyńskiej odchodzi z zarządu stacji po ośmiu latach. Czy i ona podziękuje za współpracę z TVN-em?

W 2007 roku na podobny krok zdecydowała się Hanna Lis, która odeszła, gdy Tomasz Lis także zniknął ze stacji (Polsatu).

Anna Kalczyńska. Źródło: Youtube
Anna Kalczyńska. Źródło: Youtube

Czy Anna Kalczyńska pójdzie za przetartymi już szlakami i także odejdzie po tym, gdy Maciej Maciejowski wycofał się z zarządu stacji?

Prezenterka „DDTVN” postanowiła odnieść się do plotek, udostępniając na Instagramie fragment artykułu, w którym opowiadała, że poznała męża w pracy, mówiła także o ich synu.

Pod zdjęciem odezwał się internauta, pytając, czy ona również zamierza odejść ze stacji. „Nie” – odpowiedziała lakonicznie Kalczyńska.

Wygląda na to, że fani nie mają się czego obawiać.

Przypomnij sobie o… NAJNOWSZE INFORMACJE O OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW “CZAJKA”. ŚCIEKI PONOWNIE ZOSTANĄ ZRZUCONE DO WISŁY. O CO CHODZI? RAFAŁ TRZASKOWSKI WYJAŚNIA

Jak informował portal Życie: W JEDNYM Z POLSKICH KLASZTORÓW SYTUACJA Z POWODU KORONAWIRUSA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. NIESTETY, ZAKONNICY PRZEKAZALI BARDZO SMUTNĄ INFORMACJĘ

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: W CENTRUM ONKOLOGII WSTRZYMANO DZIAŁANIE JEDNEGO Z ODDZIAŁÓW W ZWIĄZKU Z WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONWAIRUSEM. PACJENCI NIE SĄ PRZYJMOWANI