Bogumiła Wander była jedną z najsłynniejszych i najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Zawsze profesjonalna i elegancka kobieta zjednała sobie widzów i nawet teraz, po latach, wciąż o niej pamiętają.

Bogumiła Wander była znana z TVP1 oraz TVP2, była także konferansjerką. Fani mogli ją spotkać na scenie Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze.

Nazywano ją „Niezniszczalna”. Pracowała w TVP do 2003 roku. Obecnie starsze pokolenia dalej pamiętają o prezenterce, która była ikoną TVP.

Bogumiła Wander. Źródło: Youtube
Bogumiła Wander. Źródło: Youtube

Dlaczego Bogumiła Wander pożegnała się z TVP?

Jak przypomina portal Pikio, w chwili odejścia z Telewizji Polskiej Bogumiła Wander miała 60 lat. Swoją decyzją zapewniła sobie spokojną emeryturę, a ze stacją pożegnała się na antenie.

Widzowie byli niepocieszeni – oto po tylu latach ich ulubiona prezenterka po prostu zaszywała się w cień. Podczas pożegnania z Telewizją Polską otrzymała bukiet kwiatów.

Nieprzypadkowo pożegnanie odbyło się na antenie, nie chciano, by krążyły nieprawdziwe plotki. I choć Bogumiła Wander mówiła, że sama podjęła tę decyzję, sporo telewidzów sądziło, że tak naprawdę zwolnił ją zarząd TVP.

- Pokazując się w telewizji, właściwie nigdy nie miałam czasu dla siebie. Dyżurowałam w weekendy, święta, sylwestry. Uznałam w końcu, że najwyższa pora zacząć cieszyć się życiem. Weszłam w XXI wiek jako osoba wolna od trosk związanych z pracą w telewizji – wyznała niegdyś Bogumiła Wander.

Bogumiła Wander. Źródło: Youtube
Bogumiła Wander. Źródło: Youtube

Mówiono o tym, że jej program otrzymał gorszy czas antenowy, a sama prezenterka zaczęła być „na drugim planie” dla władz stacji. Jednak, jak mówi główna zainteresowana, chciała po prostu odsapnąć.

- Zmieniłam adres, przeniosłam się do nowego mieszkania, zrobiłam remont. Mogę wreszcie bez reszty poświęcić się miłości i mężczyźnie, którego bezgranicznie kocham – wspominała w wywiadzie.

Przypomnij sobie o… NAJNOWSZE INFORMACJE O OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW “CZAJKA”. ŚCIEKI PONOWNIE ZOSTANĄ ZRZUCONE DO WISŁY. O CO CHODZI? RAFAŁ TRZASKOWSKI WYJAŚNIA

Jak informował portal Życie: W JEDNYM Z POLSKICH KLASZTORÓW SYTUACJA Z POWODU KORONAWIRUSA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. NIESTETY, ZAKONNICY PRZEKAZALI BARDZO SMUTNĄ INFORMACJĘ

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: W CENTRUM ONKOLOGII WSTRZYMANO DZIAŁANIE JEDNEGO Z ODDZIAŁÓW W ZWIĄZKU Z WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONWAIRUSEM. PACJENCI NIE SĄ PRZYJMOWANI