Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które wyemitowano na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią oglądają kolejną, siódmą już serię show.

Telewidzowie obserwują perypetie rolników poszukujących miłości oraz kandydatów na ich partnerów i partnerki nie tylko na ekranie, ale także poza nim – najpopularniejsi zyskują miano celebrytów i cieszą się zainteresowaniem także na długo po zakończeniu programu „Rolnik szuka żony”, innym zaś przypada tylko sezonowa popularność.

"Rolnik szuka żony 5". Źródło: Instagram
"Rolnik szuka żony 5". Źródło: Instagram

Uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” jest już po ślubie

Przypomnijmy – trwa siódma edycja programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony”, w której udział biorą Józef, Magda, Dawid, Paweł oraz Maciej. Jeszcze nie wiadomo, czy uda im się stworzyć trwałe relacje.

Niektórym rolnikom udaje się znaleźć miłość właśnie w programie, inni dzięki niemu zdobywają popularność lub po prostu wpadają w oko któremuś z telewidzów i następnie wchodzą w szczęśliwy związek, jeszcze inni poznają kogoś całkiem przypadkiem, a część z nich dalej jest sama.

Plotek donosi, że niedawno, w lipcu, kandydatka z szóstej edycji, Natalia, brała ślub.

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Teraz kolejna z kobiet z programu „Rolnik szuka żony” stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem mowa o Katarzynie, która próbowała zdobyć serce Krzysztofa, ale gdy zamieszkała w jego gospodarstwie, wiedziała już, że to nie wyjdzie, więc zrezygnowała z dalszych podbojów. Krzysztof nie mógł odżałować tej straty.

Teraz Katarzyna wyszła za mąż! Nie wiadomo, jak wyglądali młodzi, gdyż zamieściła jedynie fotkę dłoni z lakonicznym podpisem: „Wyszłam!”.

Przypomnij sobie o… POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: SZKOŁY W STOLICY PRZECHODZĄ KRYZYS. CORAZ WIĘCEJ NAUCZYCIELI PRZECHODZI NA ZWOLNIENIA LUB KWARANTANNĘ. DYREKTORZY NIE WIEDZĄ, CO ROBIĆ

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: KRAKÓW I WIĘKSZOŚĆ POWIATÓW W WOJEWÓDZTWIE TRAFI W TYM TYGODNIU DO STREFY CZERWONEJ? STATYSTYKI SĄ NIEPOKOJĄCE