Oliwia Bieniuk na początku była znana w celebryckim światku ze względu na to, że jest najstarszą córką zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej. Z czasem jednak coraz częściej zaczęła pojawiać się w mediach nie tylko w tym kontekście, aż w końcu internauci zaczęli kojarzyć ją także z jej własnych poczynań.

Córka Anny Przybylskiej niebawem kończy 18 lat. Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 roku. Pozostałe dzieci Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, bracia nastolatki, to Jan i Szymon.

W chwili śmierci aktorki Oliwia Bieniuk miała niecałe 12 lat – jej mama umarła 5 października 2014 roku. Dziś 17-letnia dziewczyna dobrze pamięta ten dzień.

Oliwia Bieniuk jest w trudnym położeniu

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zaczyna robić medialną karierę.

- Kariera Oliwki na pewno będzie. Ona przede wszystkim musi, i to powtarza ciągle jej tata, skończyć szkołę – przypominała ostatnio Martyna Gliwińska podczas wywiadu.

Jak zauważa Pomponik, przez podobieństwo do zmarłej Anny Przybylskiej Oliwia dostaje sporo propozycji wystąpienia w reklamach, niedawno zrobiła sesję okładkową dla magazynu „Viva” i zwierzyła się z tego, co czuła, gdy odeszła jej mama.

Oliwia Bieniuk pobiera również lekcje aktorstwa. Czy będzie występowała w serialach lub filmach, jak jej mama?

Radosław Piwowarski, dawny przyjaciel Anny Przybylskiej, zauważa, że Oliwia jest porównywana do zmarłej aktorki i czuje ogromną presję. Jarosław Bieniuk próbuje ukierunkować Oliwię tak, by była zadowolona ze swoich działań.

- Ludzie z branży będą jej obiecywali różne złote pantofelki, a nawet już to robią. Wiem, że są na nią ogromne naciski. Ania trzymała rodzinę silną ręką, to była kobieta, która nie ulegała presji, nie wchodziła w układy i cudownie wychowała dzieci. Nie znam Jarka, ale on też podobno mądrze steruje karierą córki – mówił podczas rozmowy z dziennikarzem.

Przypomnij sobie o… POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: SZKOŁY W STOLICY PRZECHODZĄ KRYZYS. CORAZ WIĘCEJ NAUCZYCIELI PRZECHODZI NA ZWOLNIENIA LUB KWARANTANNĘ. DYREKTORZY NIE WIEDZĄ, CO ROBIĆ

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: KRAKÓW I WIĘKSZOŚĆ POWIATÓW W WOJEWÓDZTWIE TRAFI W TYM TYGODNIU DO STREFY CZERWONEJ? STATYSTYKI SĄ NIEPOKOJĄCE