To nie jest dobry czas dla Agaty Dudy, która od wielu tygodni jest przez wiele osób odsądzana od czci i wiary, a modowi eksperci przekonują, że wybiera bardzo sztampowe i zbyt bezpieczne stroje, nawet jak na Pierwszą Damę. Pierwsza Dama zmaga się z krytyką również ze względu na swój brak wyraźnej aktywności społecznej i zabierania głosu w ważnych dla Polski sprawach. Jednak Agata Duda konsekwentnie nie odpowiada na zaczepki i realizuje zadania, jakie zostały jej powierzone jako Pierwszej Damie.

Agata Duda konsekwencją wyróżnia się również w kwestii ubioru. Podczas wizyty na Ukrainie zdecydowała się na niezwykle elegancki kmplet, który zrobił furorę. Prostota górą w przypadku Agaty Dudy!

Agata Duda zadała szyku podczas wizyty dyplomatycznej na Ukrainie. Pokazała się w pięknej garsonce, wykorzystała element ubioru charakterystyczny dla znanej polityk

Choć Agata Duda jako Pierwsza Dama unika mocnych eksperymentów modowych – bo wie, że czasem naprawdę ciężko je obronić – to stara się swoim strojem, jak najlepiej reprezentować nasz kraj.

W trakcie ostatniej wizyty na Ukrainie Agata Duda podczas spotkania z Ołeną Zełeńską, żoną prezydenta Ukrainy postawiła na niezwykle eleganckie połączenie. Choć to klasyka to w bardzo nowoczesnym wydaniu.

Agata Duda założyła intensywnie granatowy garnitur, który uzupełniła butami w pięknym wiśniowym kolorze, a całość dopełniła bordową kopertówką. Na żakiecie pojawiła się ozdoba, która do złudzenia przypominała broszki Beaty Szydło.

Oczywiście, w trakcie wziyty para prezydencka pojawiła się w maseczkach ochronnych. Czy taki wybór modowy zamknie usta krytykom?

Jak informował portal "Życie ": NIETYPOWY APEL PAPIEŻA FRANCISZKA. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKICH SŁÓW. GŁOWA KOŚCIOŁA PORUSZYŁA NIEZWYKLE WAŻNY TEMAT DLA WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE

Przypomnij sobie: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ZAPOWIADA OGROMNE ZMIANY W SYSTEMIE ODPROWADZANIA SKŁADEK. PROJEKT WJEDZIE W ŻYCIE W NAJBLIŻSZYCH TRZECH LATACH

Portal "Życie " pisał również: PROGNOZA POGODY NA NAJBLIŻSZE DNI NIE NAPAWA OPTYMIZMEM. W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH SPADNIE ŚNIEG. POLACY ZACZYNAJĄ OBAWIAĆ SIĘ NADEJŚCIA SROGIEJ ZIMY