Uwaga! Najnowsza prognoza pogody na najbliższe dni zapowiada się dość zaskakująco. W niektórych miejscach w Polsce spadnie już biały puch! Gdzie będzie mieć miejsce ta sytuacja? Polacy zaczynają się niepokoić...

Jak wynika z ostatnio opublikowanych danych przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, prognoza pogody na najbliższe dni może mocno zaskoczyć niemalże wszystkich.

Październik – jak wszyscy wiedzą – do tej pory był miesiącem typowo jesiennym. Zimne, deszczowe i pochmurne dni przeplatały się na zmianę z ciepłymi i słonecznymi.

Od kilku dni zaś panuje bardzo nieprzyjemna aura i wszystko wskazuje na to, że może być jeszcze gorzej…

Spadnie śnieg!

IMGW alarmuje wszystkich turystów o śniegu, który pojawi się w wyższych partiach gór

- W kolejnych dniach temperatury na wysokości około 2000 m będą oscylowały wokół 0 st., pojawi się śnieg lub śnieg z deszczem. W wyższych partiach gór prognozujemy temperatury ujemne oraz opady śniegu – brzmi komunikat.

Na szczęście w pozostałych częściach kraju w następnych kilku dniach nie spadnie śnieg, lecz przewidywane są częste opady deszczu.

Szczególnie w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, łódzkim oraz lubelskim.

Temperatura zaś nie będzie zbyt wysoka – trzeba przygotować ciepłe ubrania oraz parasole. W całym kraju termometry pokażą od 9 stopni do 16 stopni Celsjusza.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM