Natalia Dawidowska to jedna z uczestniczek programu „Big Brother” emitowanego na antenie TVN. 29-letnia kobieta wyznała, że od jakiegoś czasu ma bardzo poważne problemy zdrowotne – zdiagnozowano u niej nowotwór.

Natalia Dawidowska jest bardzo chora

Uczestniczka pojawiła się w drugiej edycji nowej odsłony programu „Big Brother” na TVN-ie, a jej wyrazista postać zapadła w pamięć widzom.

View this post on Instagram

Ide.. wszystko będzie dobrze

A post shared by Natalia Dawidowska (@dawidowska.n) on

Jak przypomina portal Pomponik, jednym z głośniejszych posunięć Natalii był romans z inną mieszkanką Domu Wielkiego Brata.

I choć kobiety wydawały się sobą realnie zainteresowane, a telewidzowie dopingowali je i liczyli, że uda im się stworzyć trwałą relację, to kruche uczucie nie przetrwało.

Tym razem wieści, które pojawiły się o Natalii Dawidowskiej, nie są już dobre. Nie chodzi bowiem o romans, a o bardzo poważną chorobę i zły stan zdrowia.

Na Instagramie Natalii Dawidowskiej znajdziemy teraz informacje na temat samopoczucia oraz leczenia kobiety. Musi ona stanąć twarzą w twarz z nowotworem.

29-letnia uczestniczka „Big Brothera” niedawno pokazała zdjęcie, które ukazuje przeprowadzanie zabiegu w szpitalu.

„Radioactive tracer – sprawa załatwiona. Teraz już lecą tylko godziny” – podpisała wzruszającą fotkę.

Bardzo szybko doczekała się wielu serdecznych życzeń od fanów. Wszyscy życzą jej zdrowia i doceniają, że jest dzielna.

„Wszystko będzie dobrze, dasz radę” – komentują obserwujący ją internauci.

My również przyłączamy się do życzeń składanych Natalii. Życzymy dużo sił i jak najwięcej zdrowia, trzymamy za nie kciuki!

Przypomnij sobie o… ŻONA KAROLA STRASBURGERA ZDOBYŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE. JAK NAPRAWDĘ WYGLĄ JEJ ŻYCIE Z DUŻO STARSZYM PARTNEREM

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: MIESZKAŃCY NIE PRZESTRZEGAJĄ ZASAD ŻÓŁTEJ STREFY? DO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ WRACAJĄ KONTROLE POLICJI

Portal Życie pisał również o… RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMUJE WSZYSTKICH POLAKÓW O NIEBEZPIECZEŃSTWIE. SYTUACJA W CAŁYM KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA